MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!




Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.





Za kulisami teledysku do „Nothing Breaks Like A Heart”_______________________________________________ Data wpisu: 27.12.18 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Premiera utworu „Nothing Breaks Like A Heart” miała miejsce miesiąc temu, ale mimo upływającego czasu, do sieci cały czas trafiają nowe zdjęcia wykonane na planie wideoklipu. Naszą galerię zaktualizowałam właśnie o 3 najnowsze fotografie zza kulis kręcenia teledysku. Sprawdźcie je koniecznie.


Kategorie: Newsy



Miley i Liam są już małżeństwem!_______________________________________________ Data wpisu: 25.12.18 •• Autor: Andree •• skomentuj post (0)

To najlepszy prezent w te Święta dla fanów Miley Cyrus i Liama Hemswortha! W piątek internet obiegły zdjęcia prawdopodobnie pochodzące z wesela pary! Jak widać na zdjęciach, Miley ubrana w białą suknię trzyma za rękę Liama w garniturze tak aby wspólnie pokroić weselny tort. Na kolejnych fotkach widać w tle popularne weselne balony Mr & Mrs (Pan i Pani).

To wszystko dowodzi jednemu – Miley i Liam są już małżeństwem! Same nie możemy w to uwierzyć! Już kiedyś pojawiły się plotki, że para wzięła tajny i skromny ślub w Australii. Mamy nadzieję, że wkrótce Mils sama potwierdzi tę informację. Na razie życzymy parze wszystkiego co najlepsze, a Wam wesołych Świąt!





Przed NBC Studios_______________________________________________ Data wpisu: 13.12.18 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Wczoraj (12 grudnia), paparazzi sfotografowali naszą idolkę przed NBC Studios, gdzie odbywały się nagrania programu Saturday Night Live. Odcinek z udziałem Miley i Marka Ronsona zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę – 15 grudnia. Zajrzyjcie do galerii klikając w poniższe miniaturki.


Kategorie: Newsy



Występ w klubie Borderline i G-A-Y w Londynie_______________________________________________ Data wpisu: 09.12.18 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

W środę, 5 grudnia, Miley zaszczyciła fanów swoją obecnością w Londynie. Przez 3 kolejne dni, mieli oni okazję spotkać ją niejednokrotnie pod hotelem, w którym się zatrzymała. Koniecznie zerknijcie do galerii zdjęć, gdzie czeka na Was masa zdjęć!

Głoównym celem wizyty Miley w stolicy Anglii był udział w programie The Graham Norton Show. Jednak poza tym, artystka zrobiła fanom niespodziankę, występując w dwóch londyńskich klubach – Borderline [Hearbreak] oraz Heaven [G-A-Y].

Pierwszym przystankiem był klub Borderline, nazywany też Heartbreak. Miley i Mark Ronson zaprezentowali tam swój najnowszy singiel „Nothing Breaks Like a Heart” w wersji akustycznej (!), hit z 2013-roku „Wrecking Ball”, czy cover „Back To Black” z repertuaru Amy Winehouse, a także „Jolene” matki chrzestnej Miley – Dolly Parton.

(więcej…)


Kategorie: Newsy



Nowa kolekcja dla Converse jeszcze w listopadzie?_______________________________________________ Data wpisu: 08.11.18 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi nowa kolekcja trampków Converse stworzona w kolaboracji z Miley Cyrus. Dziś w nocy (czasu polskiego) na stronie SneakerNews.com pojawił się artykuł, w którym redaktorzy poinformowali nas, że już 29 listopada swoją premierę będzie miała nowa kolekcja Miley Cyrus x Converse. Niestety artykuł ten dość szybko został usunięty ze strony, ale udało nam się zachować trzy zdjęcia. Sprawdźcie je koniecznie klikając w miniaturki poniżej.






Starsze posty »