MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Wywiad dla 97.1 AMP Radio – Tłumaczenie_______________________________________________ Data wpisu: 13.05.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Miley Cyrus wie, że ludzie mają o niej  błędne mniemania, ale to nigdy nie zatrzymywało jej do życia swoją prawdą.

Dwa dni temu (11 maja), wydała dotychczas jeden z jej najbardziej  prywatnych nagrań, „Malibu”, a to wciąż wzrasta na #1 w iTunes w 33 krajach.

Jestem taka podekscytowana, że każdy kocha „Malibu” tak bardzo, ponieważ to takie osobiste nagranie, w którym tak jak powiedziałeś, mam nadzieję, że ludzie znajdą swoje znaczenie tej piosenki i nie pomyślą, że to tylko utwór o moim życiu. To o raju każdego z osobna, o każdego szczęściu,” powiedziała Carson Daly w stacji radiowej 97.1 AMP Radio.

„Malibu” odczytuje się jako list miłosny do jej narzeczonego, Liama Hemswortha, ale Cyrus wskazuje, że za tekstem kryje się głębsze przesłanie.

„To zdecydowanie o miłości. Jest, jak jest, ale to mówi ‚ty przyprowadziłeś mnie tutaj i jestem szczęśliwa, że to zrobiłeś’. Następnie, ‚bo teraz jestem wolna, jak ptak łapiący wiatr.’ Ponieważ teraz, nie jestem zamknięta za kratą Hollywood, gdzie nie mogę unikać wszystkich. Raz mieliśmy drona w moim pieprzonym ogrodzie, bo ludzie nie chcieli dać mi prywatności, a nie mogłam tak żyć… a teraz, odnalazłam tą swobodę, aby powiedzieć – Myślę, że ludzie szanują moją prywatność bardziej, ponieważ stworzyłam granice.”

24-letnia piosenkarka i autorka tekstów mówi, że możecie spodziewać się usłyszeć „odrobinę wszystkiego” na jej nadchodzącym, szóstym albumie studyjnym, który planuje wydać później w tym roku.

„Właściwie pytałam nawet Liama, bo jeden z jego kolegów zapytał mnie, jak opisałabym album… był jak, ‚To po prostu rodzaj fajnej muzyki, która brzmi jak ona. To nie ma gatunku, naprawdę.” Wszystkie piosenki są naprawdę różne…. To w prawdzie nie album country, ale myślę, że w pewnym stopniu obejmuje moje korzenie bardziej niż kiedykolwiek byłam w stanie. Bardziej jak „Jolene”, piosnki, które lubicie.”

Cyrus po raz pierwszy zapowiedziała swój nowy projekt w wywiadzie z Billboard, który szybko się rozprzestrzenił po tym, jak wyznała, że nie pali marihuany od trzech tygodni.

„W prawdzie nie ogłosiłam tem. Zostałam zapytana, czy chce zapalić i odpowiedziałam, że nie mogę.” wyjaśnia. „Myślę, że kiedy ludzie pracują, powinni być skupieni, aby być w stanie osiągnąć cel i to właśnie miejsce, w którym teraz jestem. To dla mnie bardzo radosny czas, ale jednocześnie nie tylko na zabawy, to naprawdę okres, aby być wyraźnie określonym w temacie tego, co chce. A to czego chce, to aby być w stanie mówić dokładnie to, co chce.”

To, że Miley tymczasowo odstawiła trawkę, niekoniecznie oznacza, że kończy z tym na dobre.

„Nigdy nie mów nigdy” mądre słowa [Justina] Biebera,” zażartowała. „Nigdy nie chciałam, aby ktokolwiek zmusił mnie siłą, lub mógł powiedzieć, ‚Cóż, powiedziałaś to i teraz to zrobiłaś!”

Krytycy również wyczuli urazę Miley w stronę Eda Sheerana i Johna Mayera w jej wywiadzie dla Billboard, kiedy porównała ich muzykę do „granoli” Szybko sprostowała, że nie miała na myśli nic podłego.

„Byłam zapytana, czy w takim stylu jest mój album. A ja powiedziałam, że tworzę album, no wiesz, inspirowany tym, czego słucham… Słucham Johny’ego Casha, słucham Elvisa… Po prostu powiedziałam, że słucham tego, co mój tata, nawet jeśli kocha on Eda Sheerana.”

Cyrus również ma miłe słowa do tych wszystkich, z którymi starła się w przeszłości – Prezydenta Donalda Trump. Kiedy Daly zapytała jej, czy pogodziła się z tym, że Trump jest liderem kraju, proście odpowiedziała, „No wiesz, myślę, że akceptacja jest kluczem. Myślę akceptacja, krok w przód, dorastanie, a myślę odpowiedzialnie.”

 
WP-SpamFree by Pole Position Marketing