Występ na KTUphoria 2017

W ubiegłą sobotę (3 czerwca), w Nowym Jorku odbył się event 103.5 KTUphoria. Jednym z zaproszonych artystów była oczywiście Miley, która swoim występem otworzyła całe wydarzenie. Było to spowodowane głównie tym, że artystka zaraz po zakończeniu show, musiała udać się do Manchesteru, aby wraz z Arianą Grande oraz grupą innych znanych osobistości zagrać na charytatywnym koncercie „One Love Manchester”.

W sobotni poranek, nasza idolka wylądowała w Nowym Jorku, aby udać się na próbę przed swoim koncertem. Podczas jej trwania, poinformowała widownię o tym, że usłyszą trochę inną wersję jednej z piosenek:

Zamierzam dodać więcej heavy-metalowych brzmień do dzisiejszej wersji „We Can’t Stop.

Poniżej zamieszczam filmik, który został nagrany przez osobę znajdującą się na wydarzeniu. W tle można usłyszeć Miley, która wykonuje utwór „We Can’t Stop” na próbie dźwiękowej.


Podczas trwania eventu, obecni goście mogli zakupić w sklepie fioletowe koszulki z Miley i Emu, a także plakat „Malibu Balloons”. Zysk z ich sprzedaży trafił do fundacji Happy Hippie i został wykorzystany na potrzeby konserwacji oceanów oraz dzikiej przyrody.


Przejdźmy już do najważniejszej części, czyli samego występu. Setlista nie powinna Was zdziwić, albowiem Miley zaśpiewała „Malibu”, „We Can’t Stop” oraz cover „Jolene” – czyli trzy kawałki, które ostatnio stały się nieodłączną częścią jej koncertów.


Do naszej galerii trafiły już wszystkie fotki wykonane w sobotnie popołudnie, zaczynając od show, przez kulisy aż po zdjęcia z fanami obecnymi na wydarzeniu. Sprawdźcie koniecznie! ;-)

Dodaj komentarz

WP-SpamFree by Pole Position Marketing