MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

W odwiedzinach u przyjaciółki w Oklahomie_______________________________________________ Data wpisu: 08.09.17 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Wczoraj (7 września), swoje urodziny obchodziła dobra przyjaciółka Miley – Katy Weaver. Pomimo iż od jakiegoś czasu dziewczyny już nie spotykają się tak regularnie jak kiedyś, nasza idolka nie zapomniała o urodzinowej niespodziance dla swojej znajomej. Artystka wraz ze swoją mamą Tish i narzeczonym Liamem, postanowiła wybrać się do Oklahomy, gdzie aktualnie mieszkają Katy i Wayne. Wygląda na to, że niespodzianka się udała, ponieważ na Instagram Katy, trafiły do razu nowe fotografie. Po opisie widać, że dziewczyna była bardzo szczęśliwa, że po długim czasie mogła spotkać się ze swoją przyjaciółką. Wszystkie zdjęcia możecie już obejrzeć w naszej galerii, klikając w miniaturki poniżej.
WP-SpamFree by Pole Position Marketing