MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Tydzień Miley u Fallona rozpoczęty – występ zadedykowany ofiarom ostatniej strzelaniny w Las Vegas_______________________________________________ Data wpisu: 03.10.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Miley Cyrus świętuje wydanie swojego szóstego, studyjnego krążka „Younger Now”! W ramach tego, w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon zorganizowany został specjalny tydzień dla wokalistki. Od wczoraj (2.10) do czwartku (6.10) 24-latka codziennie będzie pojawiać się show, prezentując nowe piosenki z wcześniej wspomnianego albumu.

Strzelanina, która miała miejsce w Las Vegas pierwszego dnia października tego roku zmieniła nieco plany wokalistki. Atak pojedynczego napastnika był najbardziej krwawym w dziejach Stanów Zjednoczonych Ameryki. W tej sprawie Miley zmieniła repertuar i dla ofiar strzelaniny (58 zmarłych i około 500 rannych) zaśpiewała piosenkę z repertuaru Dido „No Freedom” razem z 51-letnim aktorem, Adamem Sandlerem oraz autorskie „The Climb”. Oba występy dostępne są na kanale


Podczas programu nie zabrakło również wywiadu oraz gry. Na kanale YouTube The Tonight Show with Jimmy Fallon znajdziecie fragmenty wywiadu – dlaczego wokalistka otworzyła show właśnie piosenkę „No Freedom” i dlaczego siostra Miley jest wręcz fajniejsza od niej. Następnie wokalistka zagrała z prowadzącym w muzyczną grę-wyzwanie, w której musiała zaśpiewać piosenkę „Bodak Yellow” w popowym stylu.


Kategorie: Newsy


WP-SpamFree by Pole Position Marketing