MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Tłumaczenie wywiadu dla Harper’s Bazaar_______________________________________________ Data wpisu: 14.07.17 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Czy Miley Cyrus była już tutaj wcześniej? Sklep z narzędziami, gmach sądu, spustoszona główna ulica tego miasta we wzgórzach poza zasięgiem Los Angeles – wszystko to wygląda tak znajomo. Z drugiej strony to może wyglądać tak dla każdego, zważywszy na to, że jest to plan zdjęciowy Disney’a, na którym nagrywane były niezliczone ilości filmów, programów czy reklam. Zważywszy na stosunkowo długą karierę Miley, możliwym jest, że deja vu, którego doświadcza jest uzasadnione. Mruży oczy grzebiąc w swojej pamięci. Nagle jej niebieskie oczy szeroko się otwierają. „Wiedziałam!” – krzyknęła, kiedy jej manager potwierdził, że nagrywała tutaj teledysk do swojego albumu z 2013 roku, Bangerz. „Wow”, powiedziała. „To jest jak zupełnie inne życie w przeszłości”.

I było, w pewnym sensie. W wieku 24 lat, Miley Cyrus miała więcej żyć niż twój kot – gwiazda muzyki pop w bikini, od małego będąc już aktorką, art rocker-em, ikoną pop kultury i internetowym memem w wieku, w którym niektórzy nadal rozpracowują swoją pierwszą tożsamość.

Dziś jest w trakcie kolejnej transformacji. „Przemiany”, nazwała to siadając na schodach w sklepie wielobranżowym, który w zasadzie nie jest sklepem tylko pustym pomieszczeniem mieszczącym ubrania, które wybierała do swojej sesji Bazaar – zwiewne, kobiece elementy, które odzwierciedlają łagodność Laruel Canyon -estetykę, która będzie towarzyszyła jej szóstemu, jeszcze niezatytułowanemu albumowi. Kolekcja prostych, country-podobnych, radio-przyjaznych piosenek jest wyraźnym odejściem od jej najświeższej pracy Miley Cyrus & Her Dead Petz, kolaboracji z The Flaming Lips, którą wydała online i promowała trasą koncertową, podczas której regularnie zakładała róg jednorożca i sztucznego penisa

„Czuję się bardzo daleka od tej osoby” powiedziała Miley wyciągając swoje nogi okryte biało-niebieskimi dzwonami vintage, wzdłuż zakurzonej podłogi. „Chcę po prostu by ludzie widzieli, że naprawdę jestem sobą w tym momencie. Nie mówię, że nigdy nie byłam sobą” sprostowała. „To kim byłam podczas poprzedniej płyty było naprawdę tym kim jestem. To po prostu moja osobowość była zróżnicowana, ponieważ bardzo się zmieniam.”

Przez ostatnie kilka miesięcy, Miley była pod „zaciemnieniem mediów”, jak to nazwała, ale teraz słowa strzelają z niej jak odkorkowana butelka szampana. „Wydaje mi się, że próbuję odnaleźć to, kim naprawdę jestem w szybkim tempie, w którym trudno jest dotrzymać kroku samej sobie” – wyjaśniła.

Jej ewolucja i to jak zostanie odebrana, jest priorytetem. „Ludzie mówią, że to źle, gdy się zmieniasz,” kontynuowała. „Ludzie będą mówić, ‚Zmieniłaś się.’ I odbiera się to jako obrazę. Ale ty zmieniasz się przez cały czas.” Szczególnie w muzyce pop, gdzie wynalezienie czegoś na nowy sposób jest kluczem do sukcesu.

Wcześniejsze próby Miley w reinwencji były niepewne. Był niewinnie seksowny film Nicholasa Sparksa, Ostatnia Piosenka, na którym poznała swojego aktualnego narzeczonego, Liama Hemswortha; incydent z paleniem szałwii; okładka Vanity Fair, na której pojawiła się topless; trochę tańca na rurze podczas Teen Choice Awards. Wtedy, wydawało się, że znikąd, była na scenie podczas MTV Video Music Awards 2013 w cielistym staniku i majtkach, twerkując przy Robinie Thicke, podczas występu, od którego nie można było oderwać oczu, który w jej słowach jest „rodzajem ‚pieprz się'” dla systemu, który ją wykreował i stłumił. W tamtym czasie reakcje były całkiem nieprzyjemne.

Rodzice zakrywali oczy swoich dzieci. Babcie z rodzinnego miasta Miley, Nashville, zastanawiały się, co w nią wstąpiło. (Cóż, z wyjątkiem jednej: „Podobało mi się to,” powiedziała Mammie, a.k.a  Loretta Jean Palmer Finley, babcia se strony matki, która jest na planie jej sesji i pojawia się na większości występów swojej wnuczki.) Jeśli chodzi o Miley, wydaje się jakby przyjmowała to bez większego przejęcia. „To czasami naprawdę przerażające, ktoś mówi, „To to, kim jesteś,'” powiedziała. „Ludzie znają mnie odkąd byłam mała, myślą, że mnie znają. Słyszałam tak wiele komentarzy jak, „Chcemy z powrotem Miley.’ Ale nie możecie powiedzieć mi, kto to to jest. Ja jestem tutaj.”

Później świat obiegł konflikt z Nicki Minaj. W perspektywie, Miley najwyraźniej mogła być bardziej czuła, kiedy skrytykowała Minaj po tym, jak „Anaconda” nie zdobyła nominacji do MTV Video Music Award za Video roku 2015. Ale ciężko spojrzeć w tył, kiedy Minaj podczas show wyzwała ją „ta suka, która miała o mnie dużo do powiedzenia w prasie” i nie zostawiła na Miley żadnej suchej nitki, w jej plastikowym stroju i dredach, wyglądając na zdewastowaną, kiedy zarejestrowała ten moment zmiany – prawdziwej, społecznej zmiany – która przyszła, a pomimo jej najlepszych intencji, jakimś sposobem skończyła po złej stronie sporu.

Rzecz w tym, że Miley jest wrażliwa. „Nie jest osobą konfrontacyjną,” powiedziała Mammie, która podczas gdy byliśmy na planie, opowiedziała mi historię o próbach Miley przezwyciężenia nieprzyjaznej aktorki za czasów Hannah Montana, nie powtórzę detali ze względu na ryzyko zrobienia z Mammie osoby niedyskretnej. „Ona po prostu chciała, aby ta dziewczyna ją polubiła.”

Po incydencie z Minaj, Miley wycofała się. Ruszyła w trasę, aby wesprzeć materiał nagrany z Flaming Lips określony przez Spin „prawowicie dziwnym” w dobry sposób. Przeprowadziła się do Malibu, gdzie ma studiu nagraniowe z tęczowych kolorach i menażerie świń, które szczotkowała rankiem w dniu sesji. („Potrzebowałam tego czasu z moimi świniami, ponieważ to sprawia, że jestem szczerze szczęśliwa w sposób wolny od pracy.” powiedziała.) Zrobiła pewne refleksje, przez co zdała sobie sprawę, że nigdy nie miała na to czasu. „Tak wiele nie pamiętam z bycia dziecięcym artystą estradowym, ponieważ było tego za wiele, aby wszystko zachować w głowie,” powiedziała Miley. „To jest cokolwiek, kiedy jesteś w tym. Nie zdawałam sobie sprawy pod jak wielką presją byłam i jak to mnie ukształtowało, aż do tego roku.”

Mówiąc o tym, wydaje się trochę zła. „Ludzie byli tacy wstrząśnięci niektórymi rzeczami, które zrobiłam,” kontunuuje, odnosząc się do swojego okresu twerkowania. „Bardziej szokujące powinno być to, jak w wieku 11 czy 12 lat miałam robioną trwałą i makijaż, zakładałam peruki i grupa w większości składająca się ze starszych mężczyzn mówiła mi, co mam założyć.” mówi. „Nie chcę wychodzić na żadngo rodzaju hejterkę mężczyzn, bo kocham wszystkich ludzi; jestem osobą humanitarną,” kontunuuje. „Beyonce powiedziała, ‚Dziewczyny rządzą światem,’ i to było coś ważnego do przekazania, ponieważ myślę, że podświadomie jesteśmy skłaniane do tego, aby myśleć, że to nieprawda całe nasze życie. Nic dziwnego, że wielu ludzi traci swoją drogę i to kim naprawdę są, ponieważ zawsze znajdą się ludzie, którzy będą wmawiać, kim masz być.”

W czasie swojej przerwy, poświęciła się fundacji Happy Hippie, której misją jest „zmobilizować młodych ludzi do walki z niesprawiedliwością wobec bezdomnej młodzieży, LGBTQ i innych, wystawionych na ciosy populacji,”, którą założyła w 2014 roku. Chociaż, że w przeszłości, Miley określiła siebie jako „panseksualistkę,” w tym momencie jest w jednym z najprostszych związków na tej planecie. (Wróciła do Liama Hemswortha w 2016, a teraz ta dwójka jest zaręczona, ciężko zapomnieć przez oślepiający kamień na jej palcu.) „Kiedy zacżęłam wypowiadać się na temat praw transseksualistów, spędzałam godziny na telefonie każdego dnia, rozmawiając z ekspertami, przez co mogłam o tym mówić z bagażem wiedzy,” powiedziała. „Myślę, że moje połączenie z transseksualistami jest takie: Powinieneś mieć możliwość do zmiany i być tym, kim chcesz obojętnie kiedy,” powiedziała. „Podobnie jak, nie powinieneś być przytwierdzony do płci, wieku, rasy; te rzeczy nie powinny cię definiować. Rodzimy się jako puste płótno, a twoim zadaniem na tej planecie jest zapełnienie go w taki sposób, w jaki chcesz, a możesz to do cholery zrywać i zaczynać wszystko na nowo, jak wiele razy chcesz.”

W zeszłym roku poprowadziła kampanię Hillary Clinton podczas okresu poprzedzającego wybory prezydenckie, Miley powiedziała, że w rezultacie była „super zrozpaczona”. „To zajęło mi jakieś trzy dni, aby przestać płakać.”

Po zrobieniu tego pierwszy raz, zerwała płótno ponownie. Nawet przestała palić trawkę ‚Po prostu tymczasowo” mówi. „Cytując mądrego Justina Biebera, ‚Nigdy nie mów nigdy.’, ale aktualnie chcę być czysta.”

Teraz Miley sama robi swój makijaż na sesje i jest on minimalistyczny. Jak zdecydowała, jej poprzednia, przesadzona osoba osiągnęła swój cel. „To stało się czymś, czego się ode mnie oczekuje. Nie chciałam pokazywać się na sesjach i być dziewczyną, która może pokazać cycki i wystawić język. Z początku to był dla mnie rodzaj mówienia ‚Pieprz się. Dziewczyny powinny mieć swoją wolność, czy coś.” Ale to doprowadziło mnie do punktu, gdzie czułam się jak obiekt seksualny.”

Dodatkowo, wszyscy inni to robią. „Nawet podczas Met Gali wszyscy mieli cycki na wierzchu, każdy miał odkryty tyłek, więc ile w tym teraz buntu?” zapytała. „Teraz bardziej buntownicze jest dla mnie tego nie robić.”

 

Miley mówi, że kiedy myśli o swojej nowej osobowości, pyta siebie „Jak do cholery mogę być wzorem do naśladowania, którym powinnam być?” Rzuciła na mnie ostre spojrzenie. „Tak, powiedziałam pieprzonym wzorem do naśladowania” powtórzyła. „Kogo to obchodzi? Bo to, że wcześniej pokazywałam moje piersi nie robi ze mnie gorszego modelu.”

Rzeczywiście, może to czyni ją bardziej wyjątkową. „Myślę, że pokazuje ludziom, że mogą być sobą,” powiedziała. „Myślę również o tym, co było dla mnie ważne w tej kolejnej przejściowej, małej fazie mojej kariery, w której nie przejmuje się byciem fajną. Po prostu chcę być sobą.”


Źródło wywiadu: PRZEJDŹ. Artykuł został przetłumaczony na potrzeby strony. Prosimy o niekopiowanie tekstu.

Kategorie: Wywiady


WP-SpamFree by Pole Position Marketing