MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
 • 25.05 - BBC Radio 1 Big Weekend (Wielka Brytania)
 • 30.05 - Nowy singiel
 • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
 • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
 • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
 • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
 • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:28.05.18
Autor wpisu: Klaudia
Tatuaże
  1. JUST BREATHE

Cytat „Just Breathe” (pl: po prostu oddychaj) był pierwszym tatuażem Miley.  Był on robiony z myślą o jej dawnej przyjaciółce Vanessie, która zmarła na mukowiscydoze w 2007 roku – dwa lata przed zrobieniem tatuażu. Ponadto wokalistka, robiąc tatuaż myślała o jej dziadkach, którzy zmarli na raka płuc.

„To przypomina mi o tym, aby nie brać niektórych rzeczy za pewnik. Mam na myśli oddychanie – to było coś, czego żadne z nich nie mogło zrobić, najprostsza rzecz. A umieściłam go blisko mojego serca, ponieważ to miejsce, gdzie oni zawsze będą.”


  2. LOVE

Jako drugi rysunek na skórze Miley wybrała słowo „LOVE”, które wytatuowała w środku prawego ucha. Tatuaż został zrobiony w 2010 roku, już w maju mogliśmy zobaczyć wysokojakościowe zdjęcia, na których jest widoczny.

„Mam „LOVE” właśnie tutaj, aby blokować wszystkie głupoty, które każdy kieruje do twoich uszu… Naprawdę o to nie dbam. Powinieneś słyszeć wyłącznie rzeczy wychodzące z ust osób, które rzeczywiście cię kochają.”


  3. SERCE

We wrześniu 2010 roku na małym palcu prawej ręki wokalistki pojawił się zarys w kształcie serca. W związku z tym iż reszta rodziny Cyrus ma taki sam tatuaż, uważa się, że ozdoba na prawej ręce Miley jest uwieńczeniem ich rodzinnej więzi. Motyw serca wziął się od naszej idolki, jak powiedział Billy Ray, ojciec Miley, w jednym z wywiadów:

„Siedzieliśmy w kościele […] i zauważyłem, że ona [Miley] złapała moją rękę i narysowała to małe serduszko tutaj, a ja już oświadczyłem, że ten dzień należał do Miley. Powiedziałem „cokolwiek tylko chcesz zrobić, to twój dzień,'” na co młoda artystka odpowiedziała: „Tato, wiem co chcę zrobić… zabrać się do studia tatuaży.”


  4. KRZYŻYK

Po raz czwarty wokalistka ozdobiła sobie ciało dożywotnym rysunkiem. Na serdecznym palcu prawej ręki Cyrus znalazł się niewielki, czarny krzyż. Tatuaż został zrobiony pod koniec roku 2010. Miley zrobiła go w studiu tatuaży Eye Candy Tattoo, w Nowym Orleanie, gdzie odbywały się sceny kręcenia filmu „So Undercover”, w którym artystka gra główną rolę. Uważa się, że tatuaż jest uwieńczeniem jej wiary w Jezusa Chrystusa, kiedy w tamtym czasie pojawiały się plotki na temat ateizmu Miley.


  5. Łapacz snów

W lutym 2011 roku mogliśmy podziwiać kolejną, już piątą ozdobę na ciele Miley. Wokalistka wytatuowała sobie łapacz snów, który według doniesień źródeł ma służyć ochronie jej czwórki rodzeństwa [W tradycji Indianinów przedmiot ten „łapie” złe sny, a przynosi te dobre do osoby śpiącej przy nim] To zdecydowanie jeden z większych tatuaży panny Cyrus – wytatuowała go poniżej prawej pachy.

„To zdjęcie jej łapacza snów, który wisi nad jej łóżkiem z czterema piórami symbolizującymi jej czwórkę rodzeństwa. Łapacz snów chroni ich” – wyznał przyjaciel Miley.


  6. Znak pokoju

Po wytatuowaniu sobie dużych rozmiarów łapacza snów opisanego powyżej, młoda artystka postanowiła wytatuować sobie na środkowym palcu prawej ręki niewielki znak pokoju. Wcześniej w tym miejscu znajdowała się wytatuowana zwykła prosta linia, którą przerobiono właśnie na ten znak. Znaczenie tatuażu nie zostało wyjaśnione przez Miley lub żadnego z jej przyjaciół, członka rodziny. Możemy wyłącznie domyślać się znaczenia po stereotypie symboliki znaku pokoju.


  7.  KOTWICA

Podczas pobytu w Brazylii, w ramach trasy Gypsy Heart Tour (maj 2011) wokalistka po raz kolejny ozdobiła swoje ciało tatuażem. Tym razem Miley wytatuowała sobie kotwicę symbolizującą przywiązanie do miejsca skąd pochodzi. Tatuaż jest narysowany na prawym nadgarstku młodej artystki. Autorem rysunku jest Satori, która wypowiedziała się na jego temat:

„To było zabawne, to była niespodzianka w niedzielę. Mój przyjaciel pracuje w produkcji Miley i zadzwonił do mnie mówiąc, że zespół chciał tatuaże. Potem  powiedziałam, że Miley także chce jeden, a ponieważ dla niej opuszczanie hotelu jest zawsze skomplikowane, zrobiłyśmy to w hotelu.”

„Miley powiedziała swojej mamie, ze chcę coś, co odwołuje się do bezpiecznej przystani, coś, co przypomina jej, ze zawsze ma bezpieczne miejsce, gdzie może wrócić. Znaczenie rysunki odwołuje się do nadziei i przypomnienia, aby zawsze mieć stopy na gruncie.”


  8. KARMA

Ósmym tatuażem wokalistki jest pojedyncze słowo „karma”, element wiary w religiach buddyjskiej i hindu. Wytatuowała go sobie na palcu wskazującym prawej ręki w lutym 2011 roku. Tatuaż jest pełen sensu dla Miley, która najwyraźniej wierzy w karme – tatuaż ma dla niej znaczenie symboliki tego słowa.


  9. ZNAK RÓWNOŚCI

W lutym 2011 roku Miley zrobiła sobie kolejny tatuaż. Tym razem okazał się to być znak równości na jej środkowym palcu prawej ręki. Tatuaż jest pewnego rodzaju potwierdzeniem, ale głównie użytkiem jej ogromnej platformy w celu wsparcia mniejszości społecznych tj. LGBT itp. Zdjęcie tatuażu wokalistka udostępniła na Twitterze z dopiskiem „KAŻDA MIŁOŚĆ jest równa”. Jako iż jest chrześcijanką, w tamtym okresie czasu spłynęła na nią fala krytyki, a tatuaż uznano za kontrowersyjny. Na tweet jednego z użytkowników odpowiedziała „Gdzie w Biblii jest napisane, aby oceniać innych? Oh no tak. Nie jest. BÓG jest jedynym sędzią kochanie. BÓG jest miłością.” Potem wypowiedziała się o nim jeszcze w wywiadzie dla magazynu GLAMOUR:

„Kiedy opublikowałam zdjęcie mojego tatuażu na moim koncie, na Twitterze i napisałam „KAŻDA MIŁOŚĆ jest równa” dużo ludzi drwiło ze mnie – mówili „Co się z tobą stało? Byłaś Chrześcijanką!” A ja odpowieziałam „Cóż, jeśli jesteś prawdziwym Chrześcijaninem, powinieneś sprostować fakty. Chrześcijaństwo polega na miłości.”


  10. CUKROWA CZASZKA

W 2012 roku paparazzi sfotografowali Miley i Liama na plaży, a na ich kostkach zauważyli takie same tatuaże, którymi była cukrowa czaszka odnosząca się do kultury Meksykańskiej – „Dnia Śmierci”.


  11. OM symbol

W sierpniu 2011 roku ciało Miley ozdobił kolejny tatuaż zrobiony na lewym nadgarstku. Tym razem był to symbol OM (ॐ) wywodzący się z kultury Hindu. W kulurze/religi tej jest to mistyczny symbol uważany za pierwszą głoskę wszechświata. Ma on pomóc w odnalezieniu spokoju i ciszy, połączeniu się z kosmosem oraz doświadczaniu siebie jako części wszechświata.


  12. LOVE NEVER DIES

W lutym 2012 roku do kolekcji tatuaży panny Cyrus dołączył nowy cytat „Love Never Dies” (pl: Miłość nigdy nie umiera). Został zrobiony na jej lewym bicepsie w Studio City Tattoo, w Kalifornii.


  13. Oko

Na prawej ręce wokalistki pojawił się kolejny tatuaż – oko zrobione na palcu wskazującym. Zdjęcie tatuażu trafiło do sieci w marcu 2012 roku, a 14 października 2014 roku dowiedziano się o doszlifowaniu rysunku – podczas pobytu w Australii, Miley odwiedziła studio tatuaży aby dodać trochę białego oraz niebieskiego koloru. Tatuaż z początku uważany był za symbol z amuletu nazar. Za jego symbolikę podaję się ochronę przed złem.


  14. Cyfry rzymskie

Cyfry rzymskie VIIXCI (7/91) – data (miesiąc i rok) pierwszego spotkania się rodziców wokalistki. Tatuaż ten został zrobiony w maju 2012 roku


  15. Cytat Theodore Roosevelt

To kolejny tatuaż który Miley postanowiła sobie zrobić wspólnie z Liamem, jej partnerem. 10 października 2012 roku na Instagramie Hemsowrtha mogliśmy zobaczyć dwa zdjęcia – zdjęcie lewego przedramienia aktora oraz wokalistki.

Na ręce Miley możemy przeczytać część cytatu byłego prezydenta ameryki Theodora Roosevelt: „Więc to jest jego miejsce, które nigdy nie powinno być tą zimną i  nieśmiałą duszą, która nie zna ani zwycięstwa, ani porażki.”

Natomiast na ręce Liama jego dokończenie: „Jeśli on zawiedzie, przynajmniej zawiedzie przy bardzo brawurowym czynie.”


  16. BAD

W lutym 2012 roku Miley postanowiła wytatuować sobie tatuaż w hołdzie dla Michaela Jacksona, który zrobiła na środkowym palcu prawej ręki. Czerwony napis „BAD” odnoszący się do albumu wcześniej wspomnianego artysty.


  17. SKRZYŻOWANE STRZAŁY

Z pierwszym dniem lutego Miley podzieliła się z nami zdjęciem swojej nowej ozdoby na ciele – rysunkiem skrzyżowanych strzał wytatuowanych w okolicy prawego łokcia. Autorem tatuażu jest jej ulubiona artystka, Kat Von D, która 31 stycznia napisała „Kocham tatuować Miley Cyrus! Proste symbole przyjaźni robią tatuaże pięknymi. <3” Jak można się domyślać z wpisu Kat – tatuaż jest symbolem przyjaźni. Nie ma jednak potwierdzonej informacji o tym,  o jakiego przyjaciela chodzi.


  18. Serca

Po skrzyżowanych strzałach Miley poprosiła Kat Von D o zrobienie kolejnego tatuażu, tym razem większego, z wieloma szczegółami, którym są serca z rysunku słynnego malarza Leonardo Da Vinci.


  19. PAZUR/KIEŁ

W sierpniu 2013 roku do kolekcji Miley dołączył kolejny tatuaż. Tym razem na prawym bicepsie pojawił się zakrzywiony pazur/kieł. Autorką rysunku jest Kat Von D, ulubiona tatuażystka 23-latki. Sama Miley nie potwierdziła znaczenia tatuażu, ale uważa się, że jest on nawiązaniem do Indiańskiej kultury.


  20. Rolling Stones

W okolicach końca sierpnia 2013 roku wokalistka po raz kolejny postanowiła odwiedzić studio tatuaży Kat Von D. 29 sierpnia, razem z tancerką Amazon Ashley, Miley odwiedziła studio High Voltage w Los Angeles. Tatuaż został zrobiony w dość nietypowym miejscu – na stopach! Miley jest fanką rokowego zespołu pochodzącego z Anglii i to właśnie do niego odnosi się tatuaż. Niestety ale przez obtarcia itp. tatuaż sam starł się ze stóp.


  21. PORTRET BABCI

W hołdzie dla babci wokalistki – Loretty Finley, Miley wytatuowała sobie jej portret z czasów młodości na prawej ręce. Idealnie poradziła z nim sobie Kat Von D, którą 23-latka uwielbia.


  22. PŁACZĄCY KOT [EMOTIKON]

14 marca 2014 roku Miley podzieliła się z nami zdjęciem jej nowego tatuażu zrobionego na wewnętrznej stronie dolnej wargi. Malunek przedstawiał płaczącego kota wzorowanego na emotikonce.


  23. JĘZYK

Emoji okazało się kolejną inspiracją Miley do zrobienia tatuażu. Jak się potem okazało, wokalistka zrobiła go tego samego dnia, co tatuaż opisany wyżej. Prawdopodobnie pomysłem na jego zrobienie był jej wizerunek, gdzie jej język odgrywał wtedy ‚ważną rolę’.


  24. PAMIĄTKA PO FLOYDZIE

4 lipca 2014 roku w czasie świętowania dnia niepodległości w Ameryce, Miley wraz z jej paczką przyjaciół – Waynem Coyne i Katy Weaver zrobiła sobie rysunek na ciele upamiętniający jej ulubionego pieska Floyda, który zmarł 1 kwietnia tego samego roku.


  25. TRÓJKĄT

W Marcu 2014 roku, kiedy Miley została sfotografowana w Nowym Orleanie dowiedzieliśmy się o tatuażu, którym był czarno-biały trójkąt – w lipcu podczas gdy odwiedziła studio w celu zrobienia wcześniej wspomnianych tatuaży, wokalistka odnowiła go, przerabiając szkic trójkąta na naturalnych kolorów arbuza.


  26. KSIĘŻYC

Podczas pobytu w Nowym Jorku, w sierpniu 2014 roku do kolekcji Miley dołączyły dwa nowe tatuaże.Jednym z nich jest księżyc zrobiony w studiu tatuaży Bang Bang. Tatuaż został zrobiony w okolicy lewego łokcia wokalistki i jest to wyłącznie zarys niepełnego księżyca.


  27. NAPIS

Drugi z tatuaży zrobiony w tamtym czasie przedstawia cytat ” “Love Yer Brain”  zaczerpnięty od jednego z jej ulubionych zespołów muzycznych – The Flaming Lips.


  28. WUKONG

Zaraz po przybyciu do Melbourne z początku października 2014 roku Miley zrobiła sobie nowy tatuaż poświęcony jej rodzinie. Tym razem z myślą o bracie Braisonie wokalistka wyytatowała sobie napis „WUKONG”, co potem wytłumaczyła podczas występu na Sunrise Festival w Sydney:

„Nazywam mojego brata ‚Wukong’, to król małp, więc zrobiłam go dla niego.”


  29. KOSMITA

Również w październiku 2014 roku na serdecznym palcu prawej ręki wokalistki pojawił się czarny zarys głowy kosmity. Autorką tatuażu jest Lauren Winzer – dobra znajoma Miley.


  30. KOT

W dniu, kiedy na prawej dłoni 23-latki pojawiła się głowa kosmity, Lauren Winzer zrobiła Miley jeszcze jeden tatuaż. Jest nim namalowany szarym kolorem pyszczek kota.


  31. YOSHIMI

Yoshimi – tatuaż robota, który Miley zrobiła inspirując się albumem zespołu The Flaming Lips: Yoshimi Battles the Pink Robots. Fotografia tatuażu trafiła do siecie 29 października 2014 roku i udostępniła ją sama panna Cyrus. Tatuaż zrobiony jest na jej lewej ręce

„Jest prawdziwy świat i ten fantastyczny. Ta dziewczyna, charakter Yoshimi, umiera na raka. A ta dwójka kolesi walczy o to, aby odwiedzić ją w szpitalu. A jednym wyobrażeniem chłopaka jest próba ratowania dziewczyny, on wchodzi do tego innego wymiaru, gdzie Yoshimi jest tym japońskim wojownikiem, a różowe roboty są wcieleniem jej choroby. To tak jakby choroba nakazywała jej duszy przetrwać. Czy coś takiego. – Wayne o postaci Yoshimi i robotach.


  32. LOVE MONEY PARTY

To kolejny, już trzeci tatuaż wzorowany cyfrowymi emoji! Pod koniec stycznia ubiegłego roku, na Intagramie Miley pojawiła się sklejka zdjęć z nowymi tatuażami, które zrobiła sobie razem z przyjaciółmi. Tatuaż przedstawia serce, znak pieniędzy oraz konfetti, co w słowach oznacza tytuł piosenki artystki z albumu Bangerz – Love Money Party.


  33. RYBKA ROZDYMKA

W lutym 2015 roku na bicepsie Miley pojawił się kolejny tatuaż upamiętniający któreś z jej zmarłych zwierzątek. Tym razem bardzo uczuciowa Cyrus, bardzo kochająca wszystkie zwierzęta pożegnała się ze swoją rybką rozdymką – Pablow. W ten sam dzień, 5 lutego wokalistka wybrała się do studia tatuaży Shamrock Social Club, gdzie jej tatuażem zajął się Dr. Woo.


  34. NAGA KOBIETA

Podczas romantycznych dni spędzonych w styczniu 2015 roku na Hawajach, razem ze swoim byłym już partnerem Patrickiem Schwarzeneggerem paparazzi nie szczędzili parze błysków fleszy. Wtedy też dopatrzono się wcześniej niewidzianego tatuażu wokalistki zrobionego na w okolicy lewej strony klatki piersiowej. Dzieło przedstawia nagą kobietę stojącą w wodzie i trzymającą wyrwane gałki oczne.


  35. “I’m In Your Corner”

Po raz pierwszy nowa ozdoba ciała panny Cyrus została zauważona na gali MTV: Video Music Awards 2014. Tatuaż ten jest ledwo widoczny ze względu na swoje znaczenie – Miley wytatuowała sobie cytat amerykańskiego piosenkarza country, Johnny’ego Casha brzmiący: “I’m In Your Corner”. Tatuaż jest wystylizowany na rozmazany atrament, jego pierwsza linijka to cytat, natomiast pod spodem znajduje się autograf artysty.

Cytat nie pochodzi bynajmniej z publicznego wystąpienia Casha, ale z prywatnego listu jaki napisał do taty Miley – Billiego w 1992 roku, po sporej krytyce piosenki Cyrusa o nazwie „Achy Breaky Heart”. Johny Cash miał nie zważać na pomówienia oraz uwzględnić swoje wsparcie dla Billiego, do tego powitać go w gronie gwiazd muzyki country.

„Trzydzieści sześć lat temu pracowałem z Elvisem i widziałem jak dostawał podobną dezaprobatę co ty teraz. Gratuluję sposobu radzenia sobie z tym. W twoim przypadku, tak samo jak w Elvisa, dobra jest ponad złem. Jestem z Tobą [I’m in your corner].”

Podobno list został oprawiony i powieszony w rodzinnym domu Miley, a artystka sama wzięła sobie przekaz do serca.


  36. BIEWTY

Pod koniec marca 2015 roku Miley razem ze swoim przyjacielem Cheyne Thomasem wybrała się do studia Unbreakable w Studio City, Los Angeles, gdzie zrobili sobie takie same tatuaże „BIEWTY” (beuty). W przypadku wokalistki napis został zrobiony na lewym bicepsie. Zdjęciem tatuażu podzieliła się sama Miley, która dodała do niego opis z hasztagiem „#biewtyispain” (pl:piękno to ból).


  37. ZĄB

Prawdopodobnie w kwietniu 2015 roku na prawej ręce Miley pojawił się nowy zarys. Jest to mały ząb zrobiony w okolicach łokcia. Tatuaż jest prawdopodobnie powiązany z podobnym zarysem Wayne Coyne, który wytatuował sobie na prawej stopie. To coś na styl umocnienia przyjaźni.


  38. AVOCADO

Wczesnego ranka dnia niepodległości USA fani wokalistki, wchodząc na profil Miley na Instagramie, mogli zobaczyć nową ozdobę ciała wokalistki, którą jest naturalnych kolorów owoc avocado. 23-latka wytatuowała go sobie podczas pobytu w Sydney, Australia, w studiu Hunter & Fox. Autorką tatuażu jest dobra znajoma Miley – Lauren Winzer. Tatuaż znajduje się na lewym bicepsie. Opis pod dodanym zdjęciem brzmiał: ” “Dear Avocado, I love you so much @laurenwinzer givezzzz me gooseyz.”

„Luksusowe życie wegetarianki w Los Angeles… Tyle dobrych roślin, owoców, warzywek do jedzenia i nie tkniesz żadnego martwego zwierzątka! Wszystko co dostaje się do mojego ciała jest żyweeee! Aby utrzymać MNIE przy życiu! Kocham takie życie!”


  39. KATZ

„Katz” to zdrobnienie używane przez Miley dla swojej najlepszej przyjaciółki Katy Weaver. Miley wytatuowała sobie drukowane litery tego zdrobnienia na tylnej części swojego ramienia. Podobny tatuaż bo zdrobnienie „MEOWTZ” określające samą Miley ma na swoim nadgarstku Katy.

Jakiś czas później zauważono, że w słowie KATZ pojawiła się nowa litera i teraz tatuaż ten przedstawia słowo KATZY.


  40. OKIE

Tatuaż przedstawiający napis OKIE przez długi czas był nierozpoznawalny – znajdujący się na prawej ręce, zaraz nad dwoma skrzyżowanymi strzałami tatuaż stanowił zagadkę dla fanów starających się rozpoznać napis. Udało się to niespełna rok po jego wykonaniu!

Prawdopodobnie napis Okie oznacza nawiązanie do Oklahoma City, miasta rodzinnego najlepszego przyjaciela Miley – Wayne’a Conye’go. Możliwe, że artyści pracowali razem nad albumem właśnie w studio w Oklahomie, a tatuaż ma to upamiętnić.


  41. KOMIKSOWY PIES

W styczniu 2016 roku Miley opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z niewyraźnym rysunkiem głowy komiksowego psa na swoim prawym bicepsie, niedaleko tatuażu kła. Tatuaż prawdopodobnie nawiązuje do jednego z murali artysty z Los Angeles – Bena Jonesa.


  42. ELVIS

Miley jako oddana fanka Elvisa Presleya, na swoim przedramieniu umieściła tatuaż nawiązujący do artysty. Przedstawia on napis imię Elvis, wytatuowane w kształt serca. Tatuaż wykonał artysta Dr. Woo, z którym Miley miała już okazję współpracować. Do studia Miley przyszła wtedy z mamą, która też wykonała sobie tatuaż.


  43. LEETLE

30 marca na Manhattanie w Nowym Jorku, Miley i jej przyjaciel Wayne Coyne udali się do studia Fun City Tattoo aby zrobić sobie kolejne tatuaże. Padło na drobny napis LEETLE drukowanymi literami, który Miley na na lewej ręce. To nie pierwszy tatuaż „przyjaźni” jaki Wayne i Miley wybrali dla siebie.

Napis Leetle prawdopodobnie jest zdrobnieniem od ang. Little czyli mały/mała. Ponieważ gwiazda znana jest ze słodkiego języka jakim się posługuje i takie zdrobnienia są dla niej codziennością, ta wersja jest bardzo prawdopodobna.


  44. MOO

Drobny tatuaż przedstawiający napis Moo, znajduje się poniżej tatuażu Leetle i został prawdopodobnie wykonany sporo czasu przed nim. Niestety nie wiadomo dokładnie kiedy, ponieważ zdjęcia ukazujące ręce do tej pory nie wyraźnie pokazywały wzór.


  45. SATURN

Miley w kwietniu 2016 roku wytatuowała sobie na lewym przedramieniu planetę Saturna. Artystą, który wykonał jej ten tatuaż jest Lauren Winzer.

Miley opublikowała fotkę z tatuażem na swoim Instagramie, pomyliwszy się w nazwie planety – zamiast Saturna oznaczyła w hasztagu Jowisza: #lilbbJupiter. Gwiazda szybko zrozumiała swój błąd po tym jak ludzie wytykali jej brak znajomości nazwy planety jaką sobie wytatuowała i usunęła hasztag.


  46. FALA

Podczas odpoczynku spędzonego z Liamem w Australii, Miley wróciła do Los Angeles z nowym tatuażem. Ona i Elsa Pataky, żona Chrisa Hemswortha (brata Liama) oraz dwie inne dziewczyny: April Munro i Kalani Miller wytatuowały sobie taki sam motyw w różnych miejscach. Dziewczyny udały się razem 30 kwietnia do studia tatuażu Hunter & Fox Tattoo w Sydney, gdzie Lauren Winzer przeniosła na ich ciała motyw czarnych kontur fali, narysowanej przez surferkę Kelly Slater.


  47. SERCE I INICJAŁY

Obok lewego łokcia Miley ma wytatuowane serce z dwoma literami w środku (prawdopodobnie inicjałami). Litery przedstawiają „WA” co prawdopodobnie może uhonorowywać Woddiego Allena i jego współpracę z Miley na planie serialu „Crisis in Six Scenes” z 2016 roku.


  48. VEGEMITE

W czerwcu 2016 roku Liam w pewnym wywiadzie przyznał się, że jego ulubioną przekąską jest tost z pastą Vegemite – popularną w Australii, zrobioną z wyciągu z drożdży, warzywami i przyprawami wegańską pastą. Miley wykorzystała okazję aby wykonać tatuaż u Doctor Woo i na jej lewym ramieniu, pomiędzy tatuażem awokado a KATZY pojawił się słoik pasty Vegemite!

Jakiś czas później zauważono taki sam tatuaż u Liama na kostce, zaraz nad tatuażem czaszki, również utożsamianym z Miley.


  49. HHF LOGO

W listopadzie 2016 roku Miley dodała na swoje ciało rysunek w kształcie logo swojej fundacji Happy Hippie Foundation. Tatuaże wykonał artysta Daniel Winter, u Miley w domu. Podczas dziarania kilku osób Miley złapała za pistolet z igłą i sama wytatuowała coś Danielowi!

W tym dniu nie tylko Miley doczekała się rysunku uśmiechniętej buźki z literami H w miejscu oczu. Logo Happy Hippie zostało wytatuowane przez Daniela na ciele kilku jej znajomych (grupie siedmiu osób, ściśle związanych z organizacją HHF). Wśród nich znaleźli się: bardzo wysoka tancerka pojawiająca się często z Miley na scenie Amazon Ashley, bliska przyjaciółka Katy Weaver, fotograf Jonce, jak również mężczyzna, który kiedyś był dealerem w Oklahoma City.


  50. Liść marihuany

Po wewnętrznej stronie lewej stopy, zaraz przy kostce w grudniu 2016 roku nad tatuażem uśmiechniętej buzi jaki otrzymała od swojego przyjaciela w 2014 roku, Miley wytatuowała sobie mały listek marihuany. Z okazji Świąt, w ciągu których Miley dzieliła się swoją miłością do marihuany.


  51. DAD

W marcu 2017 roku, tata Miley Billy Ray wstawił na swojego Instagrama zdjęcie stopy swojej córki, która po wewnętrznym boku ma wytatuowany napis DAD. Billy napisał, że to prawdopodobnie najfajniejszy tatuaż jaki widział.


  52. MOM

Wiadomo również, że na drugiej stopie Miley ma taki sam tatuaż z napisem MOM.


  53. EMU

Emu to imię psa Miley, owczarka szetlandziego. Tatuażem zajął się artysta Doctor Whoo, który znany jest z idealnych detali, dzięki czemu tatuaż psa jest bardzo wyraźny. Zdjęcie dziary na ciele Miley umieścił na swoim Instagramie z podpisem „Umieściłem młodego Emu na jego mamie @mileycyrus #emufanclub”.


  54. WE BABIES

Tatuaż na jej pięcie został wykonany po występie w Saturday Night Live oraz jej skeczu „The Baby Step”, który zainspirował ją do wykonaniu tatuażu. Miley promowała nim swój nowy album „Younger Now”.


  55. BE KIND

Podczas wizyty w swoim domu brata i jego kumpla tatuatora w listopadzie 2017 roku, Miley wpadła na pomysł nowego tatuażu, który został wykonany w jej sypialni. Były to dwa słowa na zewnętrznej stronie nadgarstków. Słowo BE na prawym, a KIND na lewym. Gwiazda chciała szczególnie przypomnieć o tym w okresie świąt (be kind – pl. bądź miły).


  56. MARY JANE

W grudniu 2017 roku Miley na swoim Instagramie pochwaliła się kolejnym, dosyć szczegółowym tatuażem swojego psa. Na swojej prawej ręce, umieściła tatuaż przedstawiający głowę swojego najstarszego pieska – Mary Jane.


  57. DRUGI ZNAK RÓWNOŚCI

W maju 2018 roku fani Miley zauważyli znajomy tatuaż na jej lewej ręce. Jest to znak równości, taki sam, jaki artystka ma już od kilku lat na swoim serdecznym palcu. Dziara znajduje się tuż nad łokciem, od wewnętrznej strony ręki i jest bardzo małych rozmiarów.


  58. $

Dokładnie w połowie czerwca na Instagramie znajomej piosenkarki Miley o pseudonimie ALMA pojawiły się filmiki, na których nasza gwiazda w roli tatuatora dziarała dłoń Almy. Jak się później okazało, gwiazdy obie wytatuowały sobie tego dnia coś po wewnętrznej stronie dłoni. Miley – symbol dolara, Alma – symbol euro.


  59. Cattitude

Tak brzmi napis znajdujący się pod lewym łokciem artystki, wykonany kilka dni później po „$”, wraz z producentem muzycznym Andrew Wyatt’em. Oboje tego dnia zrobili sobie taki sam napis, Andrew na ramieniu.


  Pussy

Na początku 2019 roku, Miley pochwaliła się na swoim Instagramie kilkoma zdjęciami wykonanymi podczas robienia kolejnej dziary. Co najlepsze, zdjęcia te pochodziły z połowy 2018 roku, jednak gwiazda dopiero teraz je ujawniła. Tatuaż, który zrobiła sobie w tym okresie przedstawia napis „pussy” na nodze, po wewnętrznej stronie lewej kostki i został wykonany przez artystę Bang Bang.Kategorie:

Comments are closed.