MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Świąteczne wydawnictwa od Miley Cyrus – Spotify Singles – Holiday_______________________________________________ Data wpisu: 29.11.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Święta coraz bliżej! Swój świąteczny album wydała już m.in Sia i Gwen Stefani. Jak się jednak okazuje, więcej artystów korzysta z przedświątecznej atmosfery, obsypując niespodziankami swoich fanów. Co naszykowała Miley Cyrus? Przypominamy, że ostatnim świątecznym wydawnictwem wokalistki był wydany 2 lata temu utwór „My Sad Christmas Song”.

Dziś, bez wcześniejszej zapowiedzi, ukazały się dwa świąteczne single wokalistki – covery piosenek „Sleigh Ride” oraz „Rockin’ Around The Christmas Tree”. Zostały one wydane w ramach świątecznego projektu platformy Spotify – Spotify Singles – Holiday, do którego przyłączyła się również Demi Lovato, Kelly Clarckson czy Sam Smith.
WP-SpamFree by Pole Position Marketing