Historia strony

Pisanie informacji fanowskich na temat Miley Cyrus rozpoczęło się od korespondowania bloga pod adresem CyrusStation.blog.onet.pl (serwis obecnie już nie istnieje) przez Andree. Działał on na takiej samej zasadzie jak obecna strona internetowa, posiadał własną galerię (baza galerii jest naszą obecną). W 2009 roku blog został zamknięty i przeniesiony na trzecią w kolejności, istniejącą stronę internetową o Miley Cyrus w Polsce. Strona nosiła adres MileyRayWeb.fan-strefa.pl i została założona przez Sweetkową (później Sweet). Pierwsze posty były pisane wspólnie: przez Andree i Sweetkową.

31 października 2010 roku redakcja przeniosła się na zupełnie nowy adres Miley-Ray-Cyrus.net, gdzie od nowa rozpoczęła się przygoda z tworzeniem portalu o Miley. Tę datę uznaje się za oficjalny termin startu działalności strony. Wraz z nowym etapem na stronie pojawiły się: dział fanlistingu, na którym tworzona była lista fanów Miley Cyrus w Polsce oraz podstrona Miley Style, na której można było poznać tajniki fryzur i makijażu nastoletniej Miley. W 2012 roku połączone zostały siły ze stroną MilCyrus.pl, z której Marleejova (później Marli) przeniosła się do nas i została pełnoprawną adminką. Od tej pory strona miała również nowy adres – MileyRayCyrus.pl

W 2013 roku powstał pierwszy tego typu, szybko stając się najpopularniejszym askiem o Miley ASK.FM naszej strony. Natomiast 19 września strona rozpoczęła współpracę z Sony Music Polska, stając się oficjalnym fanclubem Miley Cyrus w Polsce. Dzięki tej współpracy strona mogła zapewnić liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi lub spotkania fanów.

W marcu 2017 roku fansite połączył swoje siły z fanpagem Miley Cyrus Poland na Facebooku, a we wrześniu tego samego roku strona została umieszczona pod swoim obecnym i finalnym adresem: MILEYCYRUS.PL. Obecnie jesteśmy jedyną działającą stroną o Miley Cyrus w Polsce.