MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Historia strony_______________________________________________ Data wpisu: 21.09.17 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Pisanie informacji fanowskich na temat Miley Cyrus rozpoczęło się od korespondowania bloga pod adresem CyrusStation.blog.onet.pl (serwis obecnie już nie istnieje) przez Andree. Działał on na takiej samej zasadzie jak obecna strona internetowa, posiadał własną galerię (baza galerii jest naszą obecną). W 2009 roku blog został zamknięty i przeniesiony na trzecią w kolejności, istniejącą stronę internetową o Miley Cyrus w Polsce. Strona nosiła adres MileyRayWeb.fan-strefa.pl i została założona przez Sweetkową (później Sweet). Pierwsze posty były pisane wspólnie: przez Andree i Sweetkową.

31 października 2010 roku redakcja przeniosła się na zupełnie nowy adres Miley-Ray-Cyrus.net, gdzie od nowa rozpoczęła się przygoda z tworzeniem portalu o Miley. Tę datę uznaje się za oficjalny termin startu działalności strony. Wraz z nowym etapem na stronie pojawiły się: dział fanlistingu, na którym tworzona była lista fanów Miley Cyrus w Polsce oraz podstrona Miley Style, na której można było poznać tajniki fryzur i makijażu nastoletniej Miley. W 2012 roku połączone zostały siły ze stroną MilCyrus.pl, z której Marleejova (później Marli) przeniosła się do nas i została pełnoprawną adminką. Od tej pory strona miała również nowy adres – MileyRayCyrus.pl

W 2013 roku powstał pierwszy tego typu, szybko stając się najpopularniejszym askiem o Miley ASK.FM naszej strony. Natomiast 19 września strona rozpoczęła współpracę z Sony Music Polska, stając się oficjalnym fanclubem Miley Cyrus w Polsce. Dzięki tej współpracy strona mogła zapewnić liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi lub spotkania fanów.

W marcu 2017 roku fansite połączył swoje siły z fanpagem Miley Cyrus Poland na Facebooku, a we wrześniu tego samego roku strona została umieszczona pod swoim obecnym i finalnym adresem: MILEYCYRUS.PL. Obecnie jesteśmy jedyną działającą stroną o Miley Cyrus w Polsce.


Kategorie:


Comments are closed.