MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 25.05 - BBC Radio 1 Big Weekend (Wielka Brytania)
  • 30.05 - Nowy singiel
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:19.05.18
Autor wpisu: Andree
Autorzy strony

Andree

Jestem Sara i pochodzę z Krakowa. Żyję przy Miley od 2007 lub 2008 roku i ona chyba nigdy mi się nie znudzi. Nie zawsze szłam z duchem jej decyzji i stylu bycia, ale zawsze jej muzyka i filmy były moimi faworytami. Pomimo, że w życiu poszłam w zupełnie innym kierunku, to prowadzenie o Miley strony internetowej jest moim hobby. Prywatnie przyjaźnię się z Kamilą [czytaj info poniżej]!

Marli

Jestem Kamila i można powiedzieć ze dorastałam z Miley. Jest ze mną od 13 roku życia. Wszystko zaczęło się w bodajże 2007 roku, gdy zaczynała swoją przygodę z aktorstwem wcielając sie w rolę Miley Stewart/Hannah Montany. Już od pierwszego odcinka, który obejrzałam – wiedziałam ze ta dziewczyna ma w sobie coś co mi się podoba. Przeszukałam wtedy cały internet by dowiedzieć się o niej czegos wiecej. Zaczęło sie niewinnie – codzienne sprawdzanie co nowego u niej. Pozniej założyłam bloga by dzielić się z innymi fanami najnowszymi informacjami. Z biegiem czasu blog przerodził się w stronę internetową i tak poznałam Sarę (Andree), z która po dziś dzień mamy kontakt i spotykamy się kilka razy w roku mimo odległości jaka nas dzieli. Mozna wiec powiedziec, ze dzięki Miley poznałam wspaniała przyjaciółkę, na która zawsze moge liczyć. Jak dobrze wiecie – Miley przez ostatnie kilka lat przechodziła przez różne mniej lub bardziej odpowiadające ludziom etapy. Okres zbuntowanej nastolatki, która chciała oderwać się od wizerunku gwiazdki Disneya, bad bitch w 2013 roku przy okazji wydania albumu Bangerz i chyba najgorszy dla niej 2014/2015 rok, w którym odwróciło sie od niej najwiecej osób. Mimo zachowań, które nie zawsze mi się podobały, zawsze stałam za nią murem i ani razu w nią nie zwątpiłam. To wlasnie jest prawdziwa miłość do idola – trwać mimo wszystko i nigdy nie zwątpić. Dzięki stronie poznałam wielu fajnych ludzi, nawiązałam ciekawe współprace, jak ta z Sony Music Polska. To dzięki nim znalazłam się w gronie osób, które mogły przed premierą odsłuchać albumu Younger Now. Nie zabrakło rownież współpracy z serwisem streamingowym TIDAL (w tym miejscu bardzo im dziękuję za propozycję współpracy i zaufanie). Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec wspaniałej przygody i że przez kolejne 8 lat będę mogła tworzyć tę stronę i dzielić się z Wami wszystkimi nowościami.


Kategorie:

Comments are closed.