MileyCyrus.pl | Największy polski fanklub Miley Cyrus w Polsce
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 31.05 - Premiera mini-płyty "She is coming"
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:19.05.18
Autor wpisu: Andree
STRONA MILEYCYRUS.PL

HISTORIA STRONY

Jesteś ciekawy/ciekawa jak powstał najdłużej działający w Polsce fansite dostarczający codziennych informacji i zdjęć o Miley Cyrus? Stąd dowiesz się co się w nim znajdowało, pod jakimi adresami i ile osób go prowadziło. Skarbnica wiedzy o samej stronie internetowej prowadzonej przez wierne fanki i fanów!

AUTORZY STRONY

A jeżeli jesteśmy już przy wiernych fanach Miley Cyrus to przeczytaj podstawowe informacje o autorach prowadzących portal. Kim są i czym się w życiu zajmują oprócz pisania dla Was? Kto oprócz Miley inspiruje ich najbardziej?

WSPÓŁPRACE STRONY

Jesteś ciekawy z kim strona współpracowała? Przeczytaj jaka firma lub wytwórnia zaangażowała się we współpracę z fanami Miley! Dzięki takim współpracom jesteśmy oficjalnym fanklubem Miley Cyrus w Polsce!


Kategorie:

Comments are closed.