MileyCyrus.pl | Największy polski fanklub Miley Cyrus w Polsce
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 31.05 - Premiera mini-płyty "She is coming"
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:27.06.13
Autor wpisu: Marli
Miley zwerbowała fana do współpracy!

Miley ogłosiła, że zatrudni jednego z jej fanów, aby mógł jej pomóc w okresie letnim z organizacją, ponieważ ma zbyt napięty harmonogram. A kto lepiej by jej nie pomógł niż prawdziwy fan? :)

Podczas programu u Jimmiego Kimmela, Miley wyjaśniła że ta fanka ma obsesję na jej punkcie, ale wie też jak to wszystko zorganizować do kupy podczas zainteresowań mediów, dlatego ją zatrudniła:

Miley: „Ona jest takim jakby natrętem bo ma obsesję… wie takie rzeczy jak wzrost popularności nagrania na Vevo, co zrobiliśmy z jej pomocą… Wie co ma być zrobione i jak bardzo aby być numerem jeden. Kiedy po raz pierwszy do niej zadzwoniłam, to było z telefonu przyjaciółki, ale potem zaczęłam z nią pisać na okrągło. Założę się że to ona jest bardziej poirytowana mną niż ja nią, ponieważ cały czas jej zawracam głowę. Piszę tak ‚Jou, jak to zrobimy? Lepiej będzie jak namówisz fanów aby to było w trendach..’ Jest niesamowita.”

Tylko pozazdrościć fance, która może pomóc Miley ;) W końcu chyba każdy z nas chciałby z nią wymienić przynajmniej jednego smsa!
Dodaj swój komentarz:

    Napisany przez: 34t, sobota, 29 Czerwiec 2013 o godzinie 01:38:22

    popłakałam się ja to przeczytałam :( jestem baardzo zazdrosna ja bardzo kocham Miley ja sie z nią wychowałam serio czuje ze ona jest mi tak bliska. Nie wiedziałam ze moze być wiekrzy fan ode mnie


WP-SpamFree by Pole Position Marketing