Miley zwerbowała fana do współpracy!

Miley ogłosiła, że zatrudni jednego z jej fanów, aby mógł jej pomóc w okresie letnim z organizacją, ponieważ ma zbyt napięty harmonogram. A kto lepiej by jej nie pomógł niż prawdziwy fan? :)

Podczas programu u Jimmiego Kimmela, Miley wyjaśniła że ta fanka ma obsesję na jej punkcie, ale wie też jak to wszystko zorganizować do kupy podczas zainteresowań mediów, dlatego ją zatrudniła:

Miley: „Ona jest takim jakby natrętem bo ma obsesję… wie takie rzeczy jak wzrost popularności nagrania na Vevo, co zrobiliśmy z jej pomocą… Wie co ma być zrobione i jak bardzo aby być numerem jeden. Kiedy po raz pierwszy do niej zadzwoniłam, to było z telefonu przyjaciółki, ale potem zaczęłam z nią pisać na okrągło. Założę się że to ona jest bardziej poirytowana mną niż ja nią, ponieważ cały czas jej zawracam głowę. Piszę tak ‚Jou, jak to zrobimy? Lepiej będzie jak namówisz fanów aby to było w trendach..’ Jest niesamowita.”

Tylko pozazdrościć fance, która może pomóc Miley ;) W końcu chyba każdy z nas chciałby z nią wymienić przynajmniej jednego smsa!

Jedna myśl na temat “Miley zwerbowała fana do współpracy!

  1. popłakałam się ja to przeczytałam :( jestem baardzo zazdrosna ja bardzo kocham Miley ja sie z nią wychowałam serio czuje ze ona jest mi tak bliska. Nie wiedziałam ze moze być wiekrzy fan ode mnie

Dodaj komentarz

WP-SpamFree by Pole Position Marketing