MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Miley w programie Ellen DeGeneres_______________________________________________ Data wpisu: 08.09.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Przystanek The Ellen Show to jeden z najważniejszych punktów promocyjnych w planie marketingowym „Younger Now”. Szósty krążek Miley zostanie wydany już w tym miesiącu, w piątek 29 września, w związku z tym wczorajszego dnia wyemitowany został nowy odcinek wcześniej wspomnianego programu, w centrum którego była 24-letnia artystka!

Na kanale YouTube TheEllenShow pojawiły się już filmowe materiały. Miłosne życie, duet z Dolly Parton, koszmary z lalką, Ellen w teledysku „Younger Now” – to jedne z licznych gwoździ programu, które zostały udostępnione już teraz na kanale Ellen! [Przejdź>>] Poniżej zamieszczamy również występ wokalistki z najnowszym singlem.
WP-SpamFree by Pole Position Marketing