MileyCyrus.pl | Największy polski fanklub Miley Cyrus w Polsce
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 31.05 - Premiera mini-płyty "She is coming"
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:17.01.19
Autor wpisu: Andree
MILEY CYRUS

BIOGRAFIA

W biografii znajdziesz wszystkie podstawowe informacje z dotychczasowego życia Miley Cyrus. Przeczytasz o dzieciństwie na farmie w Nashville, następnie o najbardziej rozpoznawalnej nastolatce na świecie oraz o krótkich włosach i okresie buntu. Nawet fan, który już spotkał się kiedyś z tymi informacjami, z chęcią odświeży je na nowo.

FILMOGRAFIA

Miley Cyrus swoją karierę rozpoczęła w serialu, ale nie była to pierwsza produkcja w jakiej można było ją zobaczyć. Od roli drugoplanowych po te pierwszoplanowe, zarówno jako dziecko jak i dojrzała kobieta. Przeczytacie o filmach, serialach, a nawet bajkach, w których Miley użyczyła swojego głosu. Każda rola to nowe doświadczenie. Miley Cyrus na małym i dużym ekranie.

DYSKOGRAFIA

Każdy fan Miley rozpozna jej charakterystyczny głos na płycie, którą usłyszy po raz pierwszy. Dla wokalistki muzyka stanowi jeden z priorytetów. Dyskografia przedstawia wszystkie albumy, jakie Miley Cyrus wydała pod swoim nazwiskiem.

SINGLOGRAFIA

Każdy krążek muzyczny zawiera kilka tzw. singli. Są to utwory promujące dany album, zwykle związane z teledyskiem i dużą rozpoznawalnością. Każdy album Miley Cyrus również był w nie zaopatrzony. W tej kategorii sprawdzisz, który singiel z płyty był najpopularniejszy. Tutaj przeczytasz o nich najwięcej!

VIDEOGRAFIA

W dziale videografii przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące teledysków Miley Cyrus. A jeżeli ich jeszcze nie widziałeś – masz tu możliwość je wszystkie zobaczyć! Teledyski podzielone według albumów, z których pochodzą piosenki do nich, mają również bezpośredni dostęp do zdjęć z planu lub screencapsów.

TRASY KONCERTOWE

Począwszy od pierwszej trasy koncertowej, na której Miley Cyrus występowała również w roli Hannah Montana, przez trasę po Azji i Ameryce Południowej, aż do trasy opiewającej w nagość i dwuznaczne gesty, przeczytasz tutaj informacje dotyczące każdej z poszczególnych tras koncertowych Miley. Uzyskasz również bezpośredni dostęp do zdjęć z trasy!

KSIĄŻKI

Czy Miley Cyrus może być znana z dziedziny literatury? Sprawdzisz to sam, czytając o książce jaką wydała w 2009 roku, i która stała się bestsellerem nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory można ją upolować i na polskim rynku.

TATUAŻE

Czy jesteś w stanie określić ile Miley Cyrus ma na sobie rysunków i co oznaczają poszczególne? Ten dział może Ci się spodobać, nawet jeśli znasz odpowiedź na to pytanie. Miley zawsze tatuuje sobie coś szczególnego, a pierwszy tatuaż można było zauważyć u niej już w 2009 roku! Sprawdź ile i jakich tatuaży dorobiła się do tej pory.

OSIĄGNIĘCIA

Lista wszystkich wydarzeń i gal, na których Miley Cyrus zdobyła nagrodę lub statuetkę. Przeczytasz w jakiej kategorii i co zdobyło tytuł najlepszego: płyta, singiel, teledysk, film, serial, a może sama artystka? Porównaj również ilość, jaka do tej pory zapełniła półki w domu artystki!

CIEKAWOSTKI

W ciekawostkach przeczytasz aż 230 faktów, o których niekoniecznie wiesz! Dotyczą one samej Miley, jej relacji z ludźmi lub kariery aktorskiej/wokalnej. Ten dział nie prędko Ci się znudzi!


Kategorie:

Comments are closed.