MILEY CYRUS

BIOGRAFIA

W biografii znajdziesz wszystkie podstawowe informacje z dotychczasowego życia Miley Cyrus. Przeczytasz o dzieciństwie na farmie w Nashville, następnie o najbardziej rozpoznawalnej nastolatce na świecie oraz o krótkich włosach i okresie buntu. Nawet fan, który już spotkał się kiedyś z tymi informacjami, z chęcią odświeży je na nowo.

FILMOGRAFIA

Miley Cyrus swoją karierę rozpoczęła w serialu, ale nie była to pierwsza produkcja w jakiej można było ją zobaczyć. Od roli drugoplanowych po te pierwszoplanowe, zarówno jako dziecko jak i dojrzała kobieta. Przeczytacie o filmach, serialach, a nawet bajkach, w których Miley użyczyła swojego głosu. Każda rola to nowe doświadczenie. Miley Cyrus na małym i dużym ekranie.

DYSKOGRAFIA

Każdy fan Miley rozpozna jej charakterystyczny głos na płycie, którą usłyszy po raz pierwszy. Dla wokalistki muzyka stanowi jeden z priorytetów. Dyskografia przedstawia wszystkie albumy, jakie Miley Cyrus wydała pod swoim nazwiskiem.

SINGLOGRAFIA

Każdy krążek muzyczny zawiera kilka tzw. singli. Są to utwory promujące dany album, zwykle związane z teledyskiem i dużą rozpoznawalnością. Każdy album Miley Cyrus również był w nie zaopatrzony. W tej kategorii sprawdzisz, który singiel z płyty był najpopularniejszy. Tutaj przeczytasz o nich najwięcej!

VIDEOGRAFIA

W dziale videografii przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące teledysków Miley Cyrus. A jeżeli ich jeszcze nie widziałeś – masz tu możliwość je wszystkie zobaczyć! Teledyski podzielone według albumów, z których pochodzą piosenki do nich, mają również bezpośredni dostęp do zdjęć z planu lub screencapsów.

TRASY KONCERTOWE

Począwszy od pierwszej trasy koncertowej, na której Miley Cyrus występowała również w roli Hannah Montana, przez trasę po Azji i Ameryce Południowej, aż do trasy opiewającej w nagość i dwuznaczne gesty, przeczytasz tutaj informacje dotyczące każdej z poszczególnych tras koncertowych Miley. Uzyskasz również bezpośredni dostęp do zdjęć z trasy!

KSIĄŻKI

Czy Miley Cyrus może być znana z dziedziny literatury? Sprawdzisz to sam, czytając o książce jaką wydała w 2009 roku, i która stała się bestsellerem nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory można ją upolować i na polskim rynku.

TATUAŻE

Czy jesteś w stanie określić ile Miley Cyrus ma na sobie rysunków i co oznaczają poszczególne? Ten dział może Ci się spodobać, nawet jeśli znasz odpowiedź na to pytanie. Miley zawsze tatuuje sobie coś szczególnego, a pierwszy tatuaż można było zauważyć u niej już w 2009 roku! Sprawdź ile i jakich tatuaży dorobiła się do tej pory.

OSIĄGNIĘCIA

Lista wszystkich wydarzeń i gal, na których Miley Cyrus zdobyła nagrodę lub statuetkę. Przeczytasz w jakiej kategorii i co zdobyło tytuł najlepszego: płyta, singiel, teledysk, film, serial, a może sama artystka? Porównaj również ilość, jaka do tej pory zapełniła półki w domu artystki!

CIEKAWOSTKI

W ciekawostkach przeczytasz aż 230 faktów, o których niekoniecznie wiesz! Dotyczą one samej Miley, jej relacji z ludźmi lub kariery aktorskiej/wokalnej. Ten dział nie prędko Ci się znudzi!