MileyCyrus.pl | Największy polski fanklub Miley Cyrus w Polsce
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 31.05 - Premiera mini-płyty "She is coming"
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:29.10.17
Autor wpisu: Klaudia
Miley Cyrus w wywiadzie dla Hugo Gloss.

Miley Cyrus zaskoczyła wielu, powracając do świata muzyki z bardzo odmiennym materiałem niż dotychczas. Zostawia za sobą swoją fazę „buntowniczki” i prezentuje wspaniały album „Younger Now” wydany już prawie miesiąc temu. A ta zmiana przyszła głównie z nowej fazy w życiu wokalistki, która skupia się bardziej na sobie, swojej rodzinie, zwierzakach, rytmach które kocha, osobistych projektach i pozostaniu daleko od kontrowersji.

Aby lepiej zrozumieć „nową Miley”, hugogloss.com rozmawia z 24-latką, która mówi o swoich inspiracjach przy tworzeniu piosenek w tej erze; o presji branży muzycznej poprzez sprzedaż i hiatus; o projektach w swojej aktualnej karierze i oczywiście, o brazylijskich fanach i planie powrotu do Brazylii.

Więc puść sobie „Younger Now” i sprawdź naszą rozmowę z tą wspaniałą dziewczyną!

Hugo Gloss: Cześć Miley!

Miley Cyrus: Cześć, jak się masz?

HG: Jak się masz?

MC: Świetnie, ciesze się rozmową z tobą.

HG: Miałaś dzień pełen wywiadów?

MC: Tak, rozmawiam z każdym z kim muszę i mówię o mojej muzyce, więc jest świetnie.

HG: Fajnie. „Younger Now” został już wydany i jest świetny. Gratulacje!

MC: Dziękuje Ci bardzo! Jestem bardzo zadowolona z faktu, że ludziom podoba się ten album. Myślę, że to czas na odnowienie kontaktów z fanami, którzy śledzą mnie po dziś dzień, to gdzie teraz w życiu jestem. To było świetne, intensywne połączenie z nimi, to wspaniale dzielić się muzyką, którą tworzyłam od zeszłego roku.

HG: Co było twoją inspiracją przy tworzeniu nowych piosenek?

MC: Dużą rolę odegrał pierwszy wers, który mówi „Pomimo, że to nie jestem ja / Nie lękam się osoby, którą byłam.” Myślę, że na nowo zaakceptowałam wszystkie te osobowości, którymi kiedyś byłam, osobowości, które sprawiły, że jestem teraz tym kim jestem, kim wciąż się staje. Zawsze byłam osobą, która doceniała zmiany, rozwój człowieka, więc myślę, że dzisiaj przede wszystkim wprowadziłam to w życie. Prosta akceptacja, piosenka mówi, że nikt nie pozostaje taki sam na zawsze i ja to zaakceptowałam.

HG: Jak myślisz, jaka jest największa różnica między Miley z „Bangerz” a Miley z „Younger Now”?

MC: Myślę, że możliwość odprężenia się. Miałam czas, w którym szukałam siebie, tego kim jestem i co popieram. Lubię solowych artystów bez powiązania z czymkolwiek innym. Próbuję odnaleźć siebie, ale robię to spokojnie. I tworzę muzykę, co kocham. Mój dziadek mawia, że jeśli kochasz to, co robisz, nie pracujesz żadnego dnia. Więc nigdy nawet nie myślałam o tym jak o pracy. Kocham dzielić się muzyką. Więc, odpręż się, korzystaj z życia i bądź szczęśliwy.

HG: Przytłacza się ciągłe mówienie o „nowej Miley”?

MC: Myślę, że ludzie mnie nie rozumieją. To co ciągle mówię, to że nie ma nowej Miley. Każdy ma nowe osobowości, kiedy próbuje się zmienić i rozwijać. Więc myślę, że odbębnianie moich osobowości nie ma sensu. To nie to przekazuje album. Album mówi „Pomimo, że to nie jestem ja / Nie lękam się osoby, którą byłam”, to oznacza, że te osobowości, którymi byłam, są wciąż we mnie. Są częścią tego, co teraz robię, bardziej niż kiedykolwiek. Więc zgaduje, że nie rozumiesz tego, co mam na myśli, co tekst oznacza.

HG: Żałujesz czegoś z poprzednich er?

MC: Nie ma powodu, nigdy nie patrzę w tył, zawsze na przód.

HG: Jak radzisz sobie z presją branży muzycznej? Że trzeba sprzedawać miliony, zawsze być na szczycie list?

MC: To nie wywiera na mnie żadnego wpływu. To nie dlatego tworzę muzykę. Nie tworzę muzyki dla liczb, czy systemu klasyfikacji. Tworzę muzykę, ponieważ to kocham, tworzę ją, ponieważ mam coś do powiedzenia, myślę, że mam połączenie z fanami. Myślę, ze przemawiam do generacji, a to jest ważne. Patrzę na muzykę jak na formę sztuki, nie jak na biznes.

HG: Porozmawiajmy o teledysku do piosenki „Younger Now”.  Obejrzeliśmy go i stwierdziliśmy, że jest przepiękny! Czyj to był pomysł?

MC: Połączyłam siły z Diane Martel, która reżyserowała wiele moich teledysków. Pomysł był mój, a ona pomogła to zrealizować. Moim pomysłem był hołd Elvisowi, którego zawsze kochałam. Chciałam, aby teledysk reprezentował coś, co kocham i to się nigdy nie zmieni, Elvis Presley. Chciałam złożyć mu hołd. W pewnym sensie chciałam też celebrować gender-fluid, być kobietą i mężczyzną w jednym teledysku. Chciałam zaakceptować wszystkie cząstki siebie, wliczając w to siebie z „Younger Now” jako mała kukiełka, być zdolną kochać siebie. To była współpraca. Czytam, że w tych czasach nawet jeśli zrobisz coś samodzielnie, wszystko co jest zrobione dobrze jest zasługą całego zespołu. Więc wybrałyśmy wszystkich tych wspaniałych ludzi, którzy mogli być częścią tego, nawet niesamowity lalkarz. To było naprawdę świetne video do stworzenia, z pewnością.

HG: To było niesamowite! Możemy spodziewać się nowego singla w tej erze?

MC: Wracam teraz do „The Voice”, więc moja muzyka odsunie się trochę na drugi plan. Skupię się na muzyce moich artystów, chcę być najlepszym trenerem jak tylko to możliwe w „The Voice”. Skupię się na tym, co chcą robić ze swoimi piosenkami. Więc teraz zmienię cel mojego skupienia, wracam do koncentrowania się na „The Voice”

HG: To było kolejne pytanie, które miałem zamiar Ci zadać. Poza „The Voice” są jakieś inne projekty w twojej karierze? Masz zamiar wrócić do grania w filmach lub serialach telewizyjnych?

MC: Myślę, że teraz muszę wyrwać się, spędzić trochę czasu na łonie naturze, czego potrzebuje. Teraz siedzę w Nashville, oglądając jelenie.  Muszę się ponownie połączyć [z naturą]. Mam dużo energii przez to, co robię, od ziemi. Naprawdę muszę spędzać więcej czasu wśród natury. Więc w tym momencie, chcę ponownie połączyć się z ziemią i zaczerpnąć nowych inspiracji.

HG: Ostatnim razem, kiedy byłaś w Brazylii był rok 2014. Jakie masz stąd wspomnienia?

MC: To było tak dawno! Zawsze mam dużo zabawy. Fani są bardzo zapalczywi, kocham to. Dużo wychodziłam i spotkałam niesamowitych ludzi, wychodziłam tańczyć, miałam dużo zabawy, zostając na ulicach do późna, każdy jest bardzo kochający. Ale fani, fani są najbardziej zapalczywymi na świecie. Więc jest aż za fajnie, to naprawdę fenomenalne, że mam możliwość występowania tam. To nie do opisania.

HG: Czy to prawda, że na razie nie masz planów wyruszenia w trasę?

MC: W tym momencie nie mam planów. Czuję, że zużyłam dużo moich inspiracji i energii, że potrzebuję czasu do naładowania się.

HG: Jeśli nie będzie trasy, doczekamy się Ciebie w takim razie w Brazylii wkrótce?

MC: Nie wiem czy wkrótce, ale z pewnością w przyszłości. To zawsze jeden z moich głównych celów, ponieważ fani są niesamowici. Nie wiem kiedy, ale z pewnością tam wrócę.

HG: Wydałaś album w ten sam dzień, co Demi Lovato i Shania Twain. Słyszałaś ich materiał?

MC: Oczywiście, jestem wielką fanką tej dwójki. Kocham Demi, znam ją od dłuższego czasu. A z Shanią dorastałam. Ta dwójka stworzyła niesamowite albumy i myślę, że to ważne dla kobiet, aby się na tym opierały, więc to dla mnie zaszczyt wydać album w ten sam dzień, co one.

HG: Na zakończenie, możesz przesłać jakąś wiadomość dla brazylijskich fanów?

MC: Pewne, dziękuje wszystkim moim fanom, słuchającym mojego nowego albumu. Mam nadzieję wkrótce się z Wami zobaczyć. To zawsze niesamowite, fani są wspaniali, dziękuje!

HG: Dziękuje Ci bardzo. Miley, kochamy Cię!

MC: Dziękuje!

 

 

 WP-SpamFree by Pole Position Marketing