MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Miley Cyrus rozpoczyna współpracę z CONVERSE: Pierwsza kolekcja butów wokalistki._______________________________________________ Data wpisu: 18.11.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Współpraca Miley Cyrus x COVNERSE rozpoczęła się już w lipcu tego roku, kiedy wokalistka została twarzą kolekcji butów z motywem LGBTQ. Następnym krokiem rozwijającym współpracę marki z 24-latką była praca nad serią filmików CONVERSE Public Access, które wyrażają głos i wizję młodego pokolenia. Natomiast w ostatnim czasie paparazzi zauważyli Cyrus w gronie ekipy CONVERSE na plaży Venice w Los Angeles, gdzie miała miejsce sesja zdjęciowa na potrzeby promocji produktu. Jednak najważniejszy owoc współpracy obuwniczej marki z wokalistką poznaliśmy wczoraj, kiedy wieczorną porą na Instagramie Miley pojawiły się zdjęcia z trampkami CONVERSE….. jej własnego projektu!

Artystka poprzez Instagrama opublikowała pierwsze modele swoich brokatowych trampek. „Spójrzcie co mam! Pierwsze modele mojej kolekcji z @converse!!! ???? Jestem zakoooooochana! Swoją drogą, są jeszcze bardziej urocze na żywo! BB pink glitter stax!” możemy przeczytać na Instagramie Miley.

Look what I got!!!!!! The very 1st sample of my collection with @converse !!!! ???? I’m in loooooooooooooooove!!!!!!!!! They r even cuter in person BTW! BB pink glitter staxxxx!

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Trzy kolejne modele trampek znajdziecie na Instagramie wokalistki, na który przejdziecie klikając TUTAJ.


Kategorie: Newsy


WP-SpamFree by Pole Position Marketing