Miley Cyrus na Sunny Hill Festival

W ubiegły piątek (2 sierpnia), Miley Cyrus zawładnęła sceną w stolicy Kosowa – w Prisztinie. Artystka w piątkowy wieczór była gwiazdą wieczoru na festiwalu Sunny Hill. Sam festiwal został zorganizowany przez dobrą znajomą Miley – Dua Lipę oraz jej ojca.

Jestem bardzo dumna z mojego taty @dukagjinlipa, który miał pomysł i marzenie i robi dokładnie to, co powiedział, że może zrobić. Chciałabym myśleć, że odziedziczyłam trochę wytrwałości i głodu moich obojga rodziców, którzy pokazali mi, że ciężka praca zawsze pozwala błyszczeć. Mieliśmy pomysł na stworzenie międzynarodowego festiwalu w Prisztinie w Kosowie, z udziałem wielu światowych i lokalnych artystów, aby pomóc nanieść Kosowo na mapę kultury. Mieliśmy dużo szczęścia, że wszyscy nasi przyjaciele postanowili do nas dołączyć, aby stworzyć najbardziej różnorodne widowisko w regionie.

Dua Lipa ma również swoją fundację Sunny Hill, na którą Miley wpłaciła w tym roku 25.000 dolarów. Set lista koncertu nie różniła się znacząco od tej z poprzednich festiwali, na których wystąpiła w tym roku Cyrus. Zdjęcia w jakości HQ do obejrzenia w naszej galerii. :-)

Nothing Breaks Like a Heart
Mother’s Daughter
Back Dog (Cover)
Unholy
D.R.E.A.M
Cattitude
We Can’t Stop
The Most
Party Up The Street
Malibu
Jolene
Party in the U.S.A
Can’t Be Tamed
Wrecking Ball


Nasza galeria została zaktualizowana również o zdjęcia zza kulis festiwalu, którymi Miley podzieliła się z nami za pomocą swojego Instagrama.

Dodaj komentarz

WP-SpamFree by Pole Position Marketing