MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Miley Cyrus gościem programu Staurday Night Live_______________________________________________ Data wpisu: 05.11.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Dziś w nocy [czasu polskiego] został wyemitowany amerykański program Saturday Night Live.  Komik Larry David świetnie sprawdził się w roli prowadzącego, jednak odcinek zdecydowanie należał do Miley!

Powrót Miley Cyrus do świata muzyki zdecydowanie nie jest jednym z wymarzonych wśród fanów. Po buntowniczej dziewczynie „Bangerz” 24-latka wydoroślała i powróciła do korzeni w country-pop albumie „Younger Now”, wspaniałym lirycznie oraz dźwiękowo materiale. Jednak czy tyle wystarczy. Album w pierwszym tygodniu sprzedał się w nakładzie 46 tysięcy kopii, co jest najsłabszym wynikiem w karierze wokalistki. Erę „Younger Now” Miley zostawiła już daleko za sobą i właśnie to boli fanów najbardziej.

Czy więc występy w programie mogą to choć trochę wynagrodzić? Naszym zdaniem zdecydowanie! Program rozpoczął się od monologu prowadzącego, po kilka skeczy, aż do niesamowitych występów Miey z energicznym „Bad Mood” oraz całkowitym przeciwieństwem – spokojnym „I Would Die For You”

Zobacz skecze:

Występy:


Kategorie: Newsy


WP-SpamFree by Pole Position Marketing