Wpis dodany przez: Klaudia       |       Skomentuj ten wpis (0)
Sierpień 2, 2017            Miley Cyrus dla Cosmopolitan

Jakiś czas temu w amerykańskim kiosku, tuż obok sierpniowego wydania Haper’s Bazaar z Miley pojawił się Cosmopolitan, na którego okładce widoczna była…. również Miley! Zdjęcia szybko rozeszły się po sieci, dając fanom wgląd zarówno na pozostałe fotografie jak i wywiad, zanim zostało cokolwiek oficjalnie ogłoszone. Od razu wiadomo było, że magazyn trafił tam za szybko… zgodnie z planem magazyn, z Cyrus na okładce, ozdobi regały sklepów 8 sierpnia!

Tymczasem na stronie Cosmopolitan pojawił się fragment wywiadu z wokalistką, okładka oraz jedno ze zdjęć autorstwa Ellen von Unwerth.

Dziwna rzecz, która przydarzyła się podczas procesu tworzenia tekstów piosenek: Napisałam piosenkę na album we śnie… Śniło mi się, że ja i moja siostra Noah byłyśmy w aucie, w drodze na film, a piosenka zaczęła lecieć w radiu i była to ULUBIONA piosenka Noah! Powiedziała, że każdy to kocha… to „przebój”, wtedy ja powiedziałam „Chciałabym, abym to ja to napisała”… Obudziłam się… i to zrobiłam!

Najlepsza rzecz w tym, że Dolly Parton jest moją matką chrzestną: Mieć dostęp do jej szafy! Ha. A tak poważnie, patrzenie na sposób w jaki traktuje ludzi z miłością i szacunkiem. Zawsze przypomina mi i mojej rodzinie, co jest ważne. Nigdy nie daj sukcesowi zmienić twojego serca.

Jedna rzecz, której nauczyłam się od rodziców o małżeństwie: Nic i nikt nie zostaje taki sam. Dorastaj, rozwijaj się, zmieniaj się z drugą osobą i świętuj swoją miłosną przygodę!

Jeśli brałabym udział w przesłuchaniu The Voice, wybrałabym Alicię Keys jako mojego trenera, ponieważ: Zawsze sprawiała, że czułam się bardzo kochana i wyjątkowa. Kochałam spędzać czas, siedząc na dużym, czerwonym krześle obok mojej siostry!

Mój ulubiony look z czerwonego dywanu w mojej karierze do teraz: 2015 VMAs! Versace! Mój najmniej ulubiony look: Prawdopodobnie 2008-2013. Grammys były dla mnie szorstkie i wymagające. Yoikes!


Napisz komentarz:

WP-SpamFree by Pole Position Marketing