MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Miley Cyrus dla Cosmopolitan_______________________________________________ Data wpisu: 02.08.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Jakiś czas temu w amerykańskim kiosku, tuż obok sierpniowego wydania Haper’s Bazaar z Miley pojawił się Cosmopolitan, na którego okładce widoczna była…. również Miley! Zdjęcia szybko rozeszły się po sieci, dając fanom wgląd zarówno na pozostałe fotografie jak i wywiad, zanim zostało cokolwiek oficjalnie ogłoszone. Od razu wiadomo było, że magazyn trafił tam za szybko… zgodnie z planem magazyn, z Cyrus na okładce, ozdobi regały sklepów 8 sierpnia!

Tymczasem na stronie Cosmopolitan pojawił się fragment wywiadu z wokalistką, okładka oraz jedno ze zdjęć autorstwa Ellen von Unwerth.

Dziwna rzecz, która przydarzyła się podczas procesu tworzenia tekstów piosenek: Napisałam piosenkę na album we śnie… Śniło mi się, że ja i moja siostra Noah byłyśmy w aucie, w drodze na film, a piosenka zaczęła lecieć w radiu i była to ULUBIONA piosenka Noah! Powiedziała, że każdy to kocha… to „przebój”, wtedy ja powiedziałam „Chciałabym, abym to ja to napisała”… Obudziłam się… i to zrobiłam!

Najlepsza rzecz w tym, że Dolly Parton jest moją matką chrzestną: Mieć dostęp do jej szafy! Ha. A tak poważnie, patrzenie na sposób w jaki traktuje ludzi z miłością i szacunkiem. Zawsze przypomina mi i mojej rodzinie, co jest ważne. Nigdy nie daj sukcesowi zmienić twojego serca.

Jedna rzecz, której nauczyłam się od rodziców o małżeństwie: Nic i nikt nie zostaje taki sam. Dorastaj, rozwijaj się, zmieniaj się z drugą osobą i świętuj swoją miłosną przygodę!

Jeśli brałabym udział w przesłuchaniu The Voice, wybrałabym Alicię Keys jako mojego trenera, ponieważ: Zawsze sprawiała, że czułam się bardzo kochana i wyjątkowa. Kochałam spędzać czas, siedząc na dużym, czerwonym krześle obok mojej siostry!

Mój ulubiony look z czerwonego dywanu w mojej karierze do teraz: 2015 VMAs! Versace! Mój najmniej ulubiony look: Prawdopodobnie 2008-2013. Grammys były dla mnie szorstkie i wymagające. Yoikes!
WP-SpamFree by Pole Position Marketing