MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 25.05 - BBC Radio 1 Big Weekend (Wielka Brytania)
  • 30.05 - Nowy singiel
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 05.06 - Premiera odcinka "Black Mirror" z Miley
  • 28.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 30.06 - Tinderbox Festival (Dania)
Dodano:17.06.17
Autor wpisu: Klaudia
KSIĄŻKI

Tytuł: Miles To Go [Pl: Droga do sławy]
Data wydania: 3 marzec 2009
Wydawnictwo: Disney/Hyperion

3 marca 2009 roku Miley Cyrus zaprezentowała światu swoją pierwszą i jak na razie jedyną w karierze autobiografię, którą tworzyła pod okiem Hilary Liftin. Publikacją książki w formie fizycznej zajęło się wydawnictwo Disney/Hyperion. Kilka miesięcy po światowej premierze, 2 listopada tego samego roku całkowicie przetłumaczona książka trafiła na półki polskich księgarni.

Wokalistka podzieliła się z nami swoimi własnymi doświadczeniami oraz opiniami związanymi z rodziną, jej życiem miłosnym jak i medialnym oraz celach na przyszłość.  Jak sama powiedziała:

„W mojej książce chciałam aby czytacze poczuli to co ja; emocje i energię. Wyjaśniłam co działo się w moim życiu i jak ze wszystkim sobie poradziłam. Nie chciałam aby fani przychodzili do mnie i mówili rzeczy związane ze sławą, o tym, że to najlepsza rzecz na świecie. Popularność jest całkiem wysoka, a chciałam aby czytający zrozumieli, że chodzi nie tylko o bycie celebrytom i aby nie czytali tego wszystkiego na nic.”

W dniu premiery wyprzedano już ponad tysiąc egzemplarzy, a książka została bestsellerem w kategorii dziecięcej zgodnie z rankingiem New York Times. Wśród listy 100 bestsellerów pojawiła się na pozycji #78. Licząc sprzedaż na całym świecie, liczbę sprzedanych kopii szacuje się na około 2 miliony.


Kategorie:

Comments are closed.