MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Jurorzy The Voice grają w Emoji Game_______________________________________________ Data wpisu: 07.09.17 •• Autor: Marli •• skomentuj post (0)

Premiera najnowszego sezonu The Voice już za 20 dni! Na oficjalny kanał YouTube programu, co jakiś czas trafiają krótkie materiały promujące nadchodzący 13. sezon. Dziś trafił tam filmik, w którym możemy obejrzeć jak czwórka jurorów gra w Emoji Game. Zadaniem każdego z nich było ukazanie za pomocą wybranej emotki swoich emocji związanych z kilkoma sytuacjami. Poniżej zamieszczam video oraz tłumaczenie.

Miley: Uczucie, które mi towarzyszyło, gdy dowiedziałam się, że Jennifer Hudson będzie jurorem The Voice: Allelujah! Mam zaszczyt zapowiedzieć naszego nowego jurora – Jennifer Hudson.
Jennifer: Moje odczucia, gdy dowiedziałam się, że dołączę do ekipy The Voice: [pokazując emotkę] te zęby nie są wystarczająco duże.
Adam: Jennifer jest niesamowita, ma tą energię, bo nigdy wcześniej tego nie robiła.
Jennifer: Byłam bardzo podekscytowana. Płaka.. Wiesz, jak płakałam? Chwila.. Są tu łzy.
Adam: Jest [Jennifer] jedynym jurorem The Voice, który ma Oscara. Chcę jednego.
Miley: Uczucie, które ma każdy z nas, gdy Blake opowiada żarty: kupa
Adam: Blake się nie zmienił i to jest to, dlaczego wciąż go kocham.
Blake: Najzabawniejszą rzeczą dla mnie jest staranie się, by inni jurorzy wyglądali na głupich. To sprawia, że jestem szczęśliwy. Moje gratulacje z okazji wygrania The Voice UK. Teraz wygraj amerykańskie The Voice.
Jennifer: Kiedy słyszę jeden z żartów Blake’a: trzymam swoją buzię zamkniętą
Adam: Co tam ludzie? The Voice wraca!
WP-SpamFree by Pole Position Marketing