MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Impreza inauguracyjna w Nashville – premiera „Younger Now”!_______________________________________________ Data wpisu: 30.09.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Wczoraj światło dzienne ujrzał album „Younger Now” autorstwa Miley Cyrus. Szósty krążek studyjny 24-latki, następca „Bangerz”, był jednym z najbardziej wyczekiwanych premier 2017-tego roku. Płyta zawiera 11 kompozycji w pełni napisanych przez Miley Cyrus, w tym zwiastujące ją single „Malibu”, „Inspired”, „Younger Now” oraz „Week Without You”.

Kup album online, wybierz się do stacjonarnego sklepu (Empik/Mediamarkt) i streamuj album na Spotify już teraz! Wyczekuj również kolejnych okazji do zgarnięcia płyty w naszych konkursach!

Z okazji premiery nowego wydawnictwa, Miley we współpracy ze Spotify wyprawiła imprezę inauguracyjną w barze Tootsie’s Orchid Lounge położonym w rodzinnym mieście Nashville, na której pojawili się głównie fani. Wśród głównych atrakcji eventu znajdował się koncert oraz sesja Q&A, która kręciła się głównie wokół „Younger Now”.

Setlista koncertu:

„Younger Now”

„Inspired”

„Week Without You”

„Achy Breaky Heart”

„These Boots Are Made For Walking”

„See You Again”

„4×4”

„Party In The USA”

„Malibu”

Na naszym Facebooku oraz Twitterze znajdziecie wszelkiego rodzaju multimedia z wydarzenia!


Ciekawostki z Q&A:

  • Ulubione piosenki Miley z świeżo wydanego albumu to „I Would Die For You” i „Miss You So Much”
  • Miley napisała „I Would Die For You” zaraz po „Malibu”
  • Miley napisała „She’s Not Him”, aby stwierdzić ze jest tylko jedna płeć.
  • Miley powiedziała, że jej tata zawsze daje świetne rady, aby po prostu iść dalej i nigdy się nie poddawać.
  • Fani również inspirują ją do pisania.
  • „Inspired” jest o dwóch osobach, które najbardziej wpływają na jej życie – o jej tacie oraz Hillary Clinton.WP-SpamFree by Pole Position Marketing