MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

iHeartRadio Music Festival: wielki powrót na czerwony dywan!_______________________________________________ Data wpisu: 24.09.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

iHeartRadio Music Festival to jeden z najbardziej prestiżowych muzycznych wydarzeń w Ameryce. Wydarzenie trwające od 22 września do minionej nocy, mające miejsce w T-Mobile Arena w Las Vegas zgromadziło największe gwiazdy muzyki z całej branży muzycznej! Wśród nich nie zabrakło także Miley.

Cyrus nie szczędziła swoich fanów! Wokalistka po kilkuletniej przerwie od czerwonych dywanów, zrobiła wielki powrót, prezentując się w dopasowanej do motywu eventu kreacji! Koniecznie sprawdźcie zdjęcia dostępne w naszej galerii!

Następnie wokalistka wkroczyła na scenę w krótkiej, połyskującej sukience z frędzlami. Miley wykonała swoje największe hity, „Party In the USA” oraz „We Can’t Stop” oraz swoje najnowsze wydawnictwa – „Malibu”,  Younger Now” i „Week Without You”. Nie zabrakło również coveru. Tym razem artystka wykonała utwór „These Boots Are Made For Walking” Nancy Sinatra.

Poniżej znajdziecie pełny występ, a już wkrótce nasz zbiór zdjęć zostanie wzbogacony o zdjęcia z występu.


Dzień wcześniej Miley bawiła się na koncercie Diplo w XS Nightclub. Po show wokalistka spotkała się z dj’em, Lorde oraz innymi osobami, widocznymi na poniższym zdjęciu.


Kategorie: Newsy


WP-SpamFree by Pole Position Marketing