MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Gościna na Madison Square Garden – koncert Billy’ego Joela_______________________________________________ Data wpisu: 01.10.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

29 września swój szósty album studyjny wydała Miley Cyrus. Zapowiadające single „Malibu” oraz „Younger Now” były jedynie przedsmakiem zupełnie nowego brzmienia wokalistki, w którym powraca do korzeni. Właśnie z tej okazji autorka hitu „Wrecking Ball” wyprawiła w dzień premiery imprezę inauguracyjną w swoim rodzinnym mieście Nashville, gdzie na scenie gościnnie dołączył do niej tata. Wczoraj natomiast to Miley została gościem koncertu, kiedy w celach promocji krążka „Younger Now” niespodziewanie pojawiła się w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

W sobotę, 30 września, arenę Madison Square Garden w Nowym Jorku przejęła legenda, Billy Joel. Ku zaskoczeniu fanów na scenie pojawili się również Miley Cyrus i Paul Simon. Wokalistka zaśpiewała słynną piosenkę „New York State Of Mind” i „You May Be Right” z repertuaru Joela. Zobacz nagrania >>

 


Kategorie: Newsy


WP-SpamFree by Pole Position Marketing