MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus

 

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz ponad 450 tysięcy zdjęć Miley - począwszy od prywatnych po wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Do galerii codziennie wpływają nowe fotografie panny Cyrus - a oto jedne z nich!
Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online, a łącznie stronę odwiedziło już osób.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.

Powyżej możesz poszukać wybranego wątku na naszej stronie! Wpisz szukaną frazę w pole.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.

Bangerz_______________________________________________ Data wpisu: 29.05.17 •• Autor: Klaudia •• skomentuj post (0)

Data wydania: 4 październik 
Gatunek:Pop
Wytwórnia: RCA Records

Lista utworów:

1. „Adore You”
2. „We Can’t Stop”
3. „SMS (Bangerz)” ft. Britney Spears
4. „4×4” ft. Nelly
5. „My Darlin'” ft. Future
6. „Wrecking Ball”
7. „Love Money Party” ft. Big Sean
8. „#GETITRIGHT”
9. „Drive”
10. „FU” ft. French Montana
11. „Do My Thang”
12. „Maybe You’re Right”
13. „Someone Else”

Deluxe:

14. „Rooting For My Baby”
15. „On My Own”
16. „Hands In The Air” ft. Ludacris

„Bangerz” to czwarty studyjny album Miley – pierwszy i jak do tej pory jedyny wydany pod skrzydłami wytwórni RCA Records. Płyta ujrzała światło dzienne 4 października 2013 roku. Materiał muzyczny oferuje piosenki z gościnnym udziałem takich gwiazd jak raper French Montana, Nelly, Ludacris, czy Future oraz księżniczką popu, Britney Spears.

„Właśnie teraz, kiedy ludzie wchodzą na iTunes i słuchają mojej starej muzyki, to dla mnie bardzo irytujące, ponieważ ja po prostu nie mogę usunąć tego materiału i zacząć od nowa. Czuję się oddzielona od mojej ostatniej produkcji – miałam 16 lub 17 lat, kiedy to stworzyłam. Kiedy jesteś już po 20, tak naprawdę nigdy nie poznasz tamtej osoby nigdy więcej.”

Pomimo krytyki, kierowanej w stronę wizerunku artystki album bardzo dobrze poradził sobie na rynku muzycznym. W pierwszy tygodniu wyprzedano ponad 275 tysięcy egzemplarzy i tym samym album zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard 200. Natomiast Metacritic przyznało albumowi 61 na 100 możliwych gwiazdek. Ponadto album przyniósł wokalistce pierwszą w życiu nominację do najważniejszej nagrody muzycznej – Grammy, w kategorii Best Pop Vocal Album. Statuetkę zgarnął jednak Sam Smith za album „In The Lonely Hour”.

„To nie jest coś do przesłuchania na jeden raz. Jeśli dalej będziesz się w to wsłuchiwać, dostrzeżesz zmianę. I to jest prawdziwa historia, i prawdziwe rozwinięcie.”

W styczniu świat obiegła oficjalna informacja o nowym kontrakcie muzycznym Miley, a co za tym idzie – nowy, już czwarty album młodej wokalistki. W marcu wiadomo już było, że album pojawi się na runku muzycznym pod koniec 2013 roku. Oficjalna okładka albumu została odsłonięta 5 czerwca. W sierpniu znany już był tytuł albumu – Bangerz – a jeszcze przed tym mogliśmy już przesłuchać pierwszy, główny singiel „We Can’t Stop”. Później, 25 sierpnia został wydany drugi singiel z albumu, „Wrecking Ball”, pierwsza piosenka Cyrus, która zadebiutowała na samym szczycie prestiżowej listy Billboard Hot 100. Na trzeci, a zarazem ostatni singiel wybrano „Adore You” – utwór, od którego rozpoczyna się płyta.

ZDOBĄDŹ SWÓJ EGZEMPLARZ

CYFROWO:

SPOTIFY


Kategorie:


Comments are closed.