Charytatywny koncert „One Love Manchester”

Tuż po zakończonym koncercie na KTUphoria, nasza idolka wsiadła w prywatny samolot i udała się do Manchesteru, by wraz z Arianą oraz innymi gwiazdami wziąć udział w charytatywnym koncercie „One Love Manchester”, który został zorganizowany w celu zbiórki pieniędzy dla rodzin i ofiar zamachu terrorystycznego, który miał miejsce 22. maja na koncercie Ariany Grande.


Koncert rozpoczął się o godzinie 20:00 (czasu polskiego) minutą ciszy. Jako pierwszy, na scenie pojawił się Marcus Mumford z piosenką „Timshel”. Tuż po nim występowali kolejno Take That, Robbie Williams oraz Pharrell Williams. Cyrus wkroczyła na scenę ok. godziny 20:30 i w duecie z Williamsem wykonała piosenkę „Happy”.


Następnie przyszedł czas na krótką przemowę Cyrus. Dziewczyna podziękowała za to, że może wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu. Opowiedziała też między innymi to, że gdy zaczynała prace nad fundacją The Happy Hippie i projektem The Backyard Session – Ariana była pierwszą osobą, która zgodziła się na udział w nim. Miley powiedziała również, że powinniśmy zawsze być tym, kim mówimy, że jesteśmy. Poniżej znajdziecie pełną przemowę oraz nagranie piosenki „Inspired”, którą artystka zadedykowała wszystkim obecnym na koncercie osobom oraz tym, którzy zostali dotknięci przez to tragiczne wydarzenie 22 maja.


Po niespełna półtorej godzinie, Miley powróciła na scenę, by wraz z Arianą Grandę wykonać cover piosenki „Don’t Dream It’s Over”. Był to pierwszy raz, kiedy Cyrus i Grande zaśpiewały na żywo ten utwór (dla przypomnienia – pierwotnie został nagrany na potrzeby The Backyard Session w 2015 roku). Trzeba przyznać, że wyszło im genialnie, a widownia wspaniale z nimi współpracowała.


Gdy Ariana wykonywała swój hit „One Last Time”, na scenie pojawili się wszyscy artyści, którzy zagrali na koncercie! Brytyjski Czerwony Krzyż zgromadził dla rodzin ofiar blisko 9 milionów dolarów! Jeśli przegapiliście koncert – całość dostępna pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

WP-SpamFree by Pole Position Marketing