MileyCyrus.pl - Jedyna i najlepsza polska strona o Miley Cyrus
Image Map

 

Nazwa strony: MileyCyrus.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Otwarcie strony: 31 października 2010r.
Załoga: Marli, Andree, Klaudia
Kontakt: kontakt@mileycyrus.pl
Wygląd: grafika: Marli | kodowanie: Karolina (dawniej Sweet)
Najlepiej oglądać w: Mozilli Firefox i Chrome

Na stronie znajduje się obecnie fanów online.

MILEYCYRUS.PL to strona fanowska poświęcona Miley Cyrus. Osoby prowadzące nie mają kontaktu z Miley Cyrus, jej rodziną, znajomymi ani managerem, a informacje i zdjecia pobierane są z zagranicznych źródeł informacyjnych. Zdjęcia i prawa autorskie nie są naszą własnością. Zabrania się pobierania czegokolwiek bez zgody autorów.


Jeżeli chcesz korzystać z naszego czaciku musisz się dostosować do paru ważnych zasad. Pierwszą z nich jest oczywiście KULTURA! Wyrażaj się kulturalnie, nie przeklinaj. Nie uznajemy także spamu, oraz obrażania innych piszących lub nas czy naszą stronę. Takie osoby ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE ZBANOWANE na określony czas. Staraj się pisać zrozumiale tak aby inni wiedzieli co masz na myśli.



Poniżej znajdują się wszystkie ważne daty, w których odbywają się ważne eventy, wydania, premiery itp. Zapoznaj się z nimi, aby być na bieżąco z tym co dzieje się w życiu Miley. Tym sposobem niczego nie przegapisz!
  • 25.05 - BBC Radio 1 Big Weekend (Wielka Brytania)
  • 31.05 - Primavera Sound Festival (Hiszpania)
  • 01.06 - Orange Warsaw Festival (Polska)
  • 26.06 - Glastonbury Festival (Wielka Brytania)
  • 27.06 - Tinderbox Festival (Dania)
  • 16.08 - Woodstock Festival (Nowy Jork)




Dodano:27.01.19
Autor wpisu: Marli
The 16th Annual G’Day USA Gala

Wczoraj (26 stycznia), w sali konferencyjnej 3LABS w Kalifornii odbyła się tegoroczna gala G’Day USA, na której uhonorowany został mąż Miley – Liam Hemsworth. Artystka pominęła czerwony dywan i pozowanie na ściance, ale nie mogło zabraknąć jej u boku ukochanego podczas wręczania nagród. W naszej galerii znajdziecie już 25 zdjęć wysokiej jakości wykonanych w środku imprezy. Sprawdźcie je koniecznie.




Dodano:29.12.18
Autor wpisu: Marli
Weselne dekoracje domu w Nashville

Jesteście ciekawi jak wyglądał dom Miley i Liama podczas ceremonii zaślubin? Jeśli tak – koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziecie 6 fotek z wnętrza lokum. Wystrojem zajęła się firma Vroom Vroom Balloon, która swoją siedzibę ma również w Nashville. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się naprawdę przepięknie. Sprawdźcie sami.




Dodano:27.12.18
Autor wpisu: Marli
Miley publikuje zdjęcia ze ślubu

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia o zawarciu związku małżeńskiego przez Miley i Liama. Para po dziesięciu latach bycia razem postanowiła pobrać się w rodzinnych stronach Panny Młodej – w Nashville (Tennessee). Dzień przed Wigilią (23. grudnia), Miley i Liam przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż do śmierci. Na zaślubinach obecna była rodzina obu stron oraz najbliżsi przyjaciele. Wesele było bardzo skromne i odbyło się w ich domu w Nashville – z dala od mediów. Artystka miała na sobie tego dnia suknię autorstwa Vivienne Westwood wartą blisko 35.000 złotych. Sprawdźcie koniecznie zdjęcia, którymi Miley podzieliła się z nami na swoim Instagramie. My nie możemy się na nie napatrzeć i nadal nie dowierzamy, że Miley jest już mężatką! Młodej Parze życzymy dużo szczęścia.




Dodano:25.12.18
Autor wpisu: Andree
Miley i Liam są już małżeństwem!

To najlepszy prezent w te Święta dla fanów Miley Cyrus i Liama Hemswortha! W piątek internet obiegły zdjęcia prawdopodobnie pochodzące z wesela pary! Jak widać na zdjęciach, Miley ubrana w białą suknię trzyma za rękę Liama w garniturze tak aby wspólnie pokroić weselny tort. Na kolejnych fotkach widać w tle popularne weselne balony Mr & Mrs (Pan i Pani).

To wszystko dowodzi jednemu – Miley i Liam są już małżeństwem! Same nie możemy w to uwierzyć! Już kiedyś pojawiły się plotki, że para wzięła tajny i skromny ślub w Australii. Mamy nadzieję, że wkrótce Mils sama potwierdzi tę informację. Na razie życzymy parze wszystkiego co najlepsze, a Wam wesołych Świąt!





« Nowsze postyStarsze posty »