Kalendarz książkowy 2022

Moda na bullet journal

Spraw swoim bliskim piękny, a zarazem praktyczny prezent – kalendarz książkowy na 2022 r. to unikalny prezent, który sprawdzi się właściwie dla każdego i odciąży pamięć osoby obdarowanej.

W dzisiejszym zabieganym świecie codziennie bombardowani jesteśmy komunikatami, myślami i wiadomościami, które nie sposób zapamiętać. Dlatego właśnie tak modne stało się prowadzenie osobistego bullet journal.

W sieci coraz częściej pojawiają się poradniki, jak taki planer prowadzić, aby spełniał swoją rolę. W ostatnich latach urosło to niemal fo rangi sztuki. Jednak zamiast tracić czas na własnoręczne wykonywanie bullet journal, warto zdecydować się na gotowy kalendarz, który można następnie dostosować pod indywidualne potrzeby jego posiadacza.

Brak pomysłu na prezent? Podstaw na kalendarz książkowy

Pomóż swoim bliskim uporządkować myśli, plany i zamiary na przyszły rok. Spośród wielu barwnych i stylowych wzorów wybierz ten, który najbardziej przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Zwróć także uwagę na rozmiary kalendarzy – czy będzie to wielkość standardowa czy tzw. kieszonkowa.

Praktycznie zaprojektowane wnętrze kalendarza pomoże przejrzyście rozpisać wszystkie ważne uroczystości, przedsięwzięcia zawodowe czy nawet zrobić szybką listę zakupów. Dzięki rozplanowaniu swojego dnia przy pomocy kalendarza:

– oszczędzasz czas,

– oszczędzając czas, oszczędzasz także pieniądze,

– nie zapomnisz o ważnych spotkaniach biznesowych,

– zanotujesz zasłyszane aforyzmy, złote myśli czy cytaty,

– będziesz spać spokojnie wiedząc, że wszystko masz pod kontrolą! 

Planowanie to trudna sztuka, która wymaga konsekwencji i systematyczności, ale kiedy już się ją opanuje, to naprawdę ułatwi zmagania z codziennością. Konsekwentne planowanie nauczy skrupulatności i dyscypliny, dlatego nie powinno się kalendarza traktować jedynie jak zwykły notatnik.

Jak widać posiada kalendarz książkowy posiada wiele zalet, także takie, których być może nie widać na pierwszy rzut oka, ale które procentują w przyszłości.